شما اینجا هستید: خانه » تبلیغات

تبلیغات

header-img-ads3

 

 

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

 

 

‘چر اپی سی نیوز ’

همواره به روز می‌شود.

تیم پویا و حرفه ای پی سی نیوز  روزانه مطالب جالبی از بهترین‌های وب گردآوری و ارائه می‌نمایند. به روز بودن همیشگی ، از ویژگی‎های این وب‎سایت است.

 

جایگاهی ویژه برای تبلیغات دارد.

در طراحی سایت پی سی نیوز  مطالعات زیادی بر روی تجربه کاربری انجام گرفته است و جایگاه‌هایی کلیدی و اثر گذار را برای تبلیغات در نظر گرفته شده است. ما برای بهتر دیده شدن تبلغات شما از بنر های ثابت کمی در سایت  استفاده کرده ایم تا نتیجه مطلوبی از تبلغات خود بگیرید  اگر شما سایت های رقیبان را مشاهد کرده باشید می بیند که تبلیغات ثابت زیادی در سایت قرار داده اند و ببینده در سایت  سردرگم است  و درصد شانس دیده شدن تبلیغات شما خیلی کم است

 

 

سایت پی سی نیوز با ویژگی های ذیل مکانی بسیار مناسب جهت تبلیغات موثر می باشد.

  • به طور میانگین روزانه بیش از چنیدن هزار نفر تبلیغ شما را خواهند دید.
  • حدود % ۹۰ کاربران ، از ایران هستند و مشتریان بالقوه محصولات شما محسوب می شوند.
  • سرعت مناسب بارگذاری صفحات پی سی نیوز باعث نمایش سریعتر و موثرتر تبلیغ شما خواهد شد.
  • روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می شوند و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید.
  • محتوای سایت از نظرکاربران ارزشمند و کاربردی است همچنین هیچ یک از بازدیدها از طریق ارسال ایمیل نمی باشد و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را در محلی امن و مورد اعتماد مشتریان عرضه نمایید.

 

درصورت خواست تبلیغات به صورت  رپوتاژ  با ایمیل زیر تماس حاصل فرماید هزینه تبلیغ به صورت نا محدود ۳۰ هزار تومان است

 

تعرفه و تبلیغات داخل پست ها :

این مکان های تبلیغاتی در داخل مطالب قرار می گیرند و درصد دیده شدن تبلیغ شما خیلی زیاد است 

 

D1 ۴۶۸×۶۰ ۱۵ روزه اکثر صفحات بعد از مطلب دوم ۱۰۰۰۰ تومان
D2 ۴۶۸×۶۰ یک ماه  اکثر صفحات بعد از لیست محصولات ۱۵۰۰۰تومان

 

آپلود عکس

 

 

جهت سفارش تبلیعات با ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید :

Parsaei.hussain@gmail.com

 

 

 

 

1