حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام Reviewed by Momizat on . سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام  را در برابر آب مقاوم کرده   را  بر سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام  را در برابر آب مقاوم کرده   را  بر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آموزش » حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام

حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام

سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫حل مشکل باز نشدن تصاویر و ویدیوهای تلگرام  را در برابر آب مقاوم کرده   را  برای شما به اشتراک بگذارم امید وارم که مورد پسند شما عزیزان باشد

باز نشدن عکس و ویدیو تلگرام

راه حل مشکل عدم بارگزاری تصاویر و ویدیو ها

این مشکل در تلگرام چندین ریشه دارد و بایستی تک تک آنها بررسی گردند .

 

روش اول : پاک سازی فضای حافظه داخلی گوشی !!! بله در بیشتر موارد به دلیل پر شدن فضای حافظه داخلی گوشی این مشکل رخ می دهد  و با پاک سازی حافظه داخلی به راحتی حل خواهد گشت . بهتره فیلم ها ، تصاویر و موزیک ها را به مموری کارت گوشی انتقال دهید تا با کمبود فضا مواجه نشوید .

 

روش دوم : پاک سازی کش نرم افزار تلگرام ، تمام تصاویر و استیکر هایی که در محیط تلگرامدریافت میشود برای اینکه در برنامه به شما نمایش داده شود در فضایی به نام کش ذخیره میشوند و این پوشه به سرعت پر میشود و ممکن است بعد از گذشت یک ماه یک میلیون فایل درون آن ایجاد شود. که شما باید آنها به صورت دستی پاک کنید .

  1. ابتدا دسترسی به اینترنت را قطع کنید.داده دیتا و وای فای خود را خاموش نمائید.
  2. سپس فایل منیجر گوشی خود را باز کرده و مسیر فوق بروید: android/data/com.telegram.messenger,در اینجا پوشه ای به نام cacheوجود دارد,کل پوشه مورد نظر را پاک کنید.
  3. این کار ممکن است کمی زمان بر باشد اصلا جای نگرانی نیست.
  4. پس از پاک کردن براحتی دوباره عکس ها برایتان لود میشود.

نکته : از نرم افزار es explorer برای مدیریت فایل هایتان استفاده کنید . اگر کش قابل پاک شدن نبود اتصال اینترنت را قطع کنید و از نرم افزار فوق که معرفی شد استفاده کنید .

 

روش سوم : استفاده از فیلترشکن برای تغییر آی پی ایران ، بله ممکنه سرور تصاویر فیلتر شده باشد و یا با آی پی ایران مشکل داشته باشد و بهتراست شما موقتا از فیلترشکن استفاده کنید .

 

شما روش دیگری سراغ دارید ؟؟؟ به ما و سایر دوستان در قسمت نظرات آموزش دهید .

 

منبع : wmobile

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (24)

ارسال یک دیدگاه

5