چگونه مطالب سایت مان را به صورت خودکار در فیسبوک و شبکه های اجتماعی منتشر کنیم؟ Reviewed by Momizat on .   آیا مدیر یک سایت یا وبلاگ هستید؟ اگر جوابتان مثبت است ادامه این مطلب را بخوانید. مدیران سایت ها و وبلاگ ها از اهمیت شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به خوب   آیا مدیر یک سایت یا وبلاگ هستید؟ اگر جوابتان مثبت است ادامه این مطلب را بخوانید. مدیران سایت ها و وبلاگ ها از اهمیت شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به خوب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آموزش » چگونه مطالب سایت مان را به صورت خودکار در فیسبوک و شبکه های اجتماعی منتشر کنیم؟

چگونه مطالب سایت مان را به صورت خودکار در فیسبوک و شبکه های اجتماعی منتشر کنیم؟

 

آیا مدیر یک سایت یا وبلاگ هستید؟ اگر جوابتان مثبت است ادامه این مطلب را بخوانید. مدیران سایت ها و وبلاگ ها از اهمیت شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به خوبی آگاه هستند. امروزه شبکه های اجتماعی محل تبادل اطلاعات مختلف بوده و بیش از پیش در زندگی مردم ریشه دوانده اند. با توجه به ترافیک بالای بازدید کننده ها در این شبکه ها، از مهم ترین کار هایی که یک وبلاگ نویس باید انجام دهد انتشار مطالبش در شبکه های اجتماعی است.

بسیاری از مدیران سایت ها و وبلاگ نویس ها به صورت دستی مطالبشان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند که این کار مشکلات عدیده ای را برای وبلاگ نویس ایجاد می‌کنند. یکی از این مشکلات اتلاف وقت است. زیرا امروزه با وجود تعدد شبکه های اجتماعی مثل توییتر، فیس بوک، لینکداین و … برای اشتراک گذاری هر مطلب در هر کدام از این سایت ها زمان زیادی تلف می‌شود.

در این پست روشی را به شما معرفی می کنیم تا مطالب سایت و وبلاگتان به صورت خودکار به شبکه های اجتماعی ارسال شود. این روش بسیار ساده است و با چند کلیک کار به نتیجه می‌رسد.

و اما راهکار: شما می توانید برای انتشار خودکار مطالب سایت یا وبلاگتان از اشتراک گذارهای فید استفاده نمایید. سایت ها یا نرم افزارهایی که فید (RSS) سایت شما را خوانده و بر اساس تنظیماتی که برایش مشخص می کنید آن را در شبکه های اجتماعی انتشار می دهد. یکی از این سایت ها، سایت dlvr.it می باشد که ما نحوه کار با آن را در ادامه آموزش داده ایم.

۱- وارد سایت dlvr.it شوید و با وارد کردن ایمیل و رمز در سایت ثبت نام کنید.

۲- بعد از ثبت نام با عکس زیر رو به رو می‌شوید.

dlvr– در قسمت اول آدرس فید سایت یا وبلاگ مورد نظر را وارد کنید.

– در قسمت دوم سه گزینه وجود دارد که از شما می‌پرسد از این به بعد مطالب فید مورد نظر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد، یا تمام مطالب و یا تعدادی از مطالب گذشته را به اشتراک بگذارد.

– در قسمت دوم که در سمت راست تصویر قرار دارد، شبکه اجتماعی مورد نظر را وارد کنید.

۳- با کامل کردن فرم بالا از شما خواسته می شود تا وارد حساب کاربری تان در سایت مورد نظر مثلا توییتر شوید و حساب تان را تایید کنید.

۴- بعد از اتمام تمام مراحل با تصویر زیر رو به رو می‌شود.

dlvr2

حال با خیال راحت به وبلاگ نویسی بپردازید و مطمئن باشید، مطلبتان به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی ارسال می شود.

این سایت امکانات زیادی دارد، برای مثال می توانید چند فید را به یک سایت بفرستید یا یک فید را به چند سایت ارسال کنید.

با کلیک روی گزینه اد می توانید دیگر شبکه های اجتماعی را به لیستتان اضافه کنید.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (777)