حذف ۹۰۰ میلیون لینک با محتوای کپی توسط گوگل Reviewed by Momizat on . گوگل قبل از کمیت به کیفیت هر چیزی دقت زیادی دارد . این موتور جستجو سعی دارد تا بهترین و دسته اول ترین مطالب موجود را بدون ضایع شدن حق کپی رایت ،در اختیار کاربر گوگل قبل از کمیت به کیفیت هر چیزی دقت زیادی دارد . این موتور جستجو سعی دارد تا بهترین و دسته اول ترین مطالب موجود را بدون ضایع شدن حق کپی رایت ،در اختیار کاربر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » حذف ۹۰۰ میلیون لینک با محتوای کپی توسط گوگل

حذف ۹۰۰ میلیون لینک با محتوای کپی توسط گوگل

گوگل قبل از کمیت به کیفیت هر چیزی دقت زیادی دارد . این موتور جستجو سعی دارد تا بهترین و دسته اول ترین مطالب موجود را بدون ضایع شدن حق کپی رایت ،در اختیار کاربر خود قرار بدهد. این می تواند دلیل کافی برای اقدام نهایی گوگل در سال ۲۰۱۶ باشد که هدیه ی سال نویی به خواستاران حق کپی رایت داده است.

 

 

بر این اساس گوگل در سال ۲۰۱۶ تعداد ۹۰۰ میلیون لینک با محتوای سرقت شده را حدف کرده است. به نظر می‌رسد آمار ۹۰۰ میلیونی یک زنگ خطر باشد، زیرا در قیاس با سال ۲۰۱۵ بیانگر یک رشد ۱۰۰ درصدی در زمینه لینک‌هایی با محتوای کپی شده است.

کسانی که برای نوشتن مطالب سایت خود واقعا زحمت می کشند و دوست ندارند که سایت دیگری همان مطلب را به نام خودش منتشر کند ، از گوگل می خواهند تا اینگونه سایت ها و یا لینک ها را از فعالیت باز دارد. گوگل هم همین وعده را در سال جاری به آنها می دهد که تنها ۱۱.۲ درصد از حذف نهایی این لینکها با رشد فزاینده باقی مانده است و اگر کمی صبر کنند همه ی آنها حذف خواهند شد.

حذف ۹۰۰ میلیون لینک توسط گوگل به معنای آن است که این موتور جستجو به طور تقریبی در هر هفته مبادرت به حذف ۲۰ میلیون لینک سرقتی می کند. هر چند در ابتدایی‌ترین روزهای سال ۲۰۱۷ هستیم، اما مقایسه آمار لینک‌‌ها با محتوای کپی شده در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل از آن، این احتمال را تقویت می کند که در سال ۲۰۱۷ شاهد افزایش چشم‌گیر آمار این دسته از لینک‌ها باشیم.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1087

ارسال یک دیدگاه