لپ تاپی که یک دنیا حرف برای گفتن دارد + تصاویر Reviewed by Momizat on . جدیدترین مدل لپ تاپ دل در راه است. لپ تاپی که با پا گذاشتن در بازار ، نبض بازار را در دست خود می گیرد. با یک تیر دو نشان بزنید ، زیرا شما پول یک لپ تاپ را پرداخ جدیدترین مدل لپ تاپ دل در راه است. لپ تاپی که با پا گذاشتن در بازار ، نبض بازار را در دست خود می گیرد. با یک تیر دو نشان بزنید ، زیرا شما پول یک لپ تاپ را پرداخ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » لپ تاپی که یک دنیا حرف برای گفتن دارد + تصاویر

لپ تاپی که یک دنیا حرف برای گفتن دارد + تصاویر

جدیدترین مدل لپ تاپ دل در راه است. لپ تاپی که با پا گذاشتن در بازار ، نبض بازار را در دست خود می گیرد. با یک تیر دو نشان بزنید ، زیرا شما پول یک لپ تاپ را پرداخت می کنید در حالی که هم لپ تاپ و هم تبلت را با خود به منزل می برید.

این لپ تاپ جدیدترین مدل از نوع XPS 13 با یک نمایشگر ۱۳ اینچی می باشد.

نمونه قبلی این لپ تاپ در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد و که آن هم مورد رضایت مشتریان واقع شد. زیرا از قابلیت های لمسی فوق العاده ای بهره مند بود.

قرار است این لپ تاپ مجز به ویندوز ۱۰ باشد. دل این لپ تاپ را جز لپ تاپ های سبک و کم وزن خود معرفی کرده، هر چند در این مورد به جزییات خاصی اشاره نکرده است.

لپ تاپ جدید دل رقیبی برای لپ تاپ های سری یوگای لنوو و Spectre x360 شرکت اچ پی محسوب می شود و هر چند هنوز مشخص نیست با چه قیمتی روانه بازار خواهد شد، اما بعید به نظر می رسد قیمت آن کمتر از ۸۰۰ دلار باشد. انتظار می رود همزمان با برگزاری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ اطلاعات بیشتری در مورد این لپ تاپ منتشر شود.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1085

ارسال یک دیدگاه