با این زنگ هشدار ، خواب عمیق را تجربه کنید!!! Reviewed by Momizat on . همه ی ما این تجربه را داشتیم که در بسیاری موارد وقتی به تختخواب می رویم باید چند ساعت این ور و آنور شویم تا خوابمان ببرد. کسانی که این تجربه را دارید نگران نباش همه ی ما این تجربه را داشتیم که در بسیاری موارد وقتی به تختخواب می رویم باید چند ساعت این ور و آنور شویم تا خوابمان ببرد. کسانی که این تجربه را دارید نگران نباش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دنیای فناوری » با این زنگ هشدار ، خواب عمیق را تجربه کنید!!!

با این زنگ هشدار ، خواب عمیق را تجربه کنید!!!

همه ی ما این تجربه را داشتیم که در بسیاری موارد وقتی به تختخواب می رویم باید چند ساعت این ور و آنور شویم تا خوابمان ببرد. کسانی که این تجربه را دارید نگران نباشید زنگ هشدار جدیدی طراحی شده که این مشکل را حل خواهد کرد و شما سریعا به خواب عمیقی می روید و صبح پرانرژی تر بیدار می شوید.
این زنگ هشدار اُریا (Oria)نام دارد ، ظاهرش معمولی اما باطنش خاص است. اُریا با عطراگین ساختن فضای اتاق شما خواب لذت بخشی را برای شما فراهم می سازد.


تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد که اُریا تا ۴۰ درصد خواب بهتر برای انسان به همراه دارد. سازندگان اُریا باور دارند که عطر به شکل انکارناپذیری بر حافظه تأثیر می‌گذارد. عطر مورد نظر آن‌ها ترکیبی از گل رز، هلو، گلابی، تالک و مشک است. سنسورویک اعتقاد دارد که برخی صداها نیز می‌توانند بر کیفیت خواب تأثیرگذار باشند؛ اما لزوما موسیقی برخلاف عطر نمی‌تواند روی خواب همه‌ی مردم تأثیر مثبت داشته باشد.
اُریا محصول کمپانی سنسورویک هم اکنون با قیمت ۱۵۰ دلار به بازار عرضه شده است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1085

ارسال یک دیدگاه