کاربردی ترین فناوری تایید امنیتی در گوشی های شما + تصاویر Reviewed by Momizat on . این اختراع برای سرعت در انجام عملیات تعیین چهره و اثر انگشت کاربرد بسیار مفیدی دارد. این اختراع توسط شرکت معروف KeyLemon به ثبت رسیده است. این انجین به کاربران این اختراع برای سرعت در انجام عملیات تعیین چهره و اثر انگشت کاربرد بسیار مفیدی دارد. این اختراع توسط شرکت معروف KeyLemon به ثبت رسیده است. این انجین به کاربران Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دنیای فناوری » کاربردی ترین فناوری تایید امنیتی در گوشی های شما + تصاویر

کاربردی ترین فناوری تایید امنیتی در گوشی های شما + تصاویر

این اختراع برای سرعت در انجام عملیات تعیین چهره و اثر انگشت کاربرد بسیار مفیدی دارد. این اختراع توسط شرکت معروف KeyLemon به ثبت رسیده است.

این انجین به کاربران اجازه می‌دهد که هر حالت را خواستند یا راحت‌تر است، انتخاب کنند. با وجود تایید چند مرحله‌ای برای اپلیکیشن‌های مهم، امنیت آن افزایش می‌یابد. این موتور اطلاعات بایومتریکی را از چند منبع مختلف تجمیع می‌کند. استفاده از اثر انگشت و چهره به صورت همزمان باعث می‌شود که امنیت افزایش پیدا کند.

به طور ساده اگر اسمارت‌فون آینده شما از این فناوری پشتیبانی کند، شما قادر خواهید بود که نوع حسگر را خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، فرض کنید که هوای بیرون سرد بوده و شما دستکش به دست دارید، آنگاه می‌توانید سنسور تشخیص چهره را فعال سازید و از آن استفاده کنید. بعلاوه، در اپلیکیشن‌هایی مانند پرداخت اینترنتی می‌توان از دو روش به صورت همزمان استفاده کرد تا امنیت افزایش پیدا کند.

این فناوری در جاهای امنیتی بسیار کاربرد دارد ، مثلا برای وارد کردن اطلاعات حساب بانکی می توانید برا امنیت بیشتر از هر دو روش تعیین چهره و تعیین اثر انگشت بهره ببرید. یا برای باز کردن رمز گوشی در زمانی که امکان لمس وجود ندارد می توانید از گزینه تایید چهره استفاده کنید تا برای شما مشکلی پیش نیاید. اما تمام این امکانات زمانی فراهم می شود که گوشی شما از این فناوری بهره برد.

Synaptics هنوز زمانی برای عرضه این تکنولوژی به بازار اعلام نکرده، اما احتمالا در اواخر فصل دوم سال ۲۰۱۷ شاهد گوشی‌هایی باشیم که با این فناوری روانه بازار می‌شوند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1087

ارسال یک دیدگاه