قابلیت های جدید در اینستاگرام جدید Reviewed by Momizat on . با به روزرسانی اینستاگرام خود از قابلیت های جدیدتری بهره ببرید. در آخرین بروزرسانی آن امکان قرار دادن گیف در داخل استوری برای دوستان و مخاطبان قرار داده شده است با به روزرسانی اینستاگرام خود از قابلیت های جدیدتری بهره ببرید. در آخرین بروزرسانی آن امکان قرار دادن گیف در داخل استوری برای دوستان و مخاطبان قرار داده شده است Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سرگرمی » قابلیت های جدید در اینستاگرام جدید

قابلیت های جدید در اینستاگرام جدید

با به روزرسانی اینستاگرام خود از قابلیت های جدیدتری بهره ببرید. در آخرین بروزرسانی آن امکان قرار دادن گیف در داخل استوری برای دوستان و مخاطبان قرار داده شده است. البته این قابلیت در حال حاضر مخصوص گوشی های آیفون می باشد.

علاوه بر این قابلیت قرار است که ۲ توانایی دیگر یعنی افزایش محدوده رنگی و تبدیل تصاویر Apple Live Photo به حالت Boomerangهم به آنها اضافه گردد.

همچنین اینستاگرام حاوی سایر قابلیت های iPhone-Exclusive دیگری مثل فیلترهای رنگی خاص، فوکوس و یا بزرگ نمایی با یک انگشت در گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس و میانبر ۳D Touch برای دوربین استوری اینستاگرام است.

دیگر نیازی نیست برای استفاده از تصاویر گیف از اپلیکیشنBoomerang هم استفاده کنید ، بلکه این کار را خود اینستاگرام انجام خواهد داد.

هنوز این قابلیت های برای دستگاههای اندرویدی قابل استفاده نیست و مشخص نشده است که چه زمانی برای این کاربران هم قرار داده می شود.

اینستاگرام

اینستاگرام

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (24)

ارسال یک دیدگاه

3