بهترین نرم افزار های اندروید Reviewed by Momizat on . Trusted Contacts   شما از این برنامه برای ارجاع دادن خود به مخاطبین مورد اعتماد استفاده می‌کنید. این اپلیکیشن احتمالا برای تمامی افراد کاربرد نخواهد داشت، Trusted Contacts   شما از این برنامه برای ارجاع دادن خود به مخاطبین مورد اعتماد استفاده می‌کنید. این اپلیکیشن احتمالا برای تمامی افراد کاربرد نخواهد داشت، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » دانلود » اندروید » بهترین نرم افزار های اندروید

بهترین نرم افزار های اندروید

Trusted Contacts

 

15 مورد از بهترین نرم افزارهای اندرویدی سال را بشناسید شما از این برنامه برای ارجاع دادن خود به مخاطبین مورد اعتماد استفاده می‌کنید. این اپلیکیشن احتمالا برای تمامی افراد کاربرد نخواهد داشت، چرا که در حالت عادی همه چیز در زندگی آرام و بدون دردسر است، اما در شرایط مشکل، قطعا تبدیل به یکی از برترین برنامه های اندروید نصب شده بر روی گوشی شما خواهد شد. به عنوان نمونه، برای اشخاصی که یک بیمار نیاز به مراقبت در نزدیکان خود دارند، نصب تراستد کانتکتس فوق‌العاده کاربردی خواهد بود.

 

 

Editor’s Pick: Chrooma Keyboard

 

15 مورد از بهترین نرم افزارهای اندرویدی سال را بشناسید ویژگیهای فوق‌العاده کروما کیبورد،تغییر پوسته کیبورد بر اساس اپلیکیشنی است که در هر لحظه در حال استفاده از آن هستید. به روز رسانی‌های مختلف در طی سال گذشته، امکانات بیشتری را برای بهبود این اپلیکیشن قدرتمند فراهم کرده‌اند.قابلیت‌های پایه‌ای دیگر کیبوردها نیز همچون کنترل حرکتی، تصحیح خودکار نوشته، پیشنهاد کلمه و دیگر موارد در اپلیکیشن کروما گنجانده شده‌اند.

همچنین حالت شب برای نمایش به بهترین وجه ممکن در نظر گرفته شده است.

Prisma

15 مورد از بهترین نرم افزارهای اندرویدی سال را بشناسیدابزارهای ویرایش تصویر همواره محبوبیت خاصی داشته و افکت‌‌گذاری و اعمال فیلتر به عکس رخداد تازه‌ای نیست، اما در پریسما بر خلاف دیگر برنامه‌ها، اعمال فیلترهای هنرمندانه بر روی عکس توسط یک هوش مصنوعی صورت می‌گیرد، چنان‌که می‌بینیم اپلیکیشن نیازمند اتصال به اینترنت است.

Quik

 

15 مورد از بهترین نرم افزارهای اندرویدی سال را بشناسیدکوئیک اپلیکیشنی قدرتمند برای ویرایش ویدیو است.کوئیک رایگان بوده و حتی بدون خرید یکی از اکشن کمراهای گو پرو نیز می‌توانید آن را بر روی هر گوشی هوشمند نصب کرده و استفاده کنید.گو پرو با تاکید بر هر چه ساده‌تر شدن فرآیند ویرایش ویدیوهای ثبت شده توسط دوربین‌های فیلمبرداری ورزشی و حرفه‌ای خود، ریپلی را خریداری کرده و آن را به نام خود تغییر داد.وجود قالب‌های متنوع در کنار برخی امکانات ویرایش خودکار ویدیو و افزودن افکت بر اساس تشخیص اپلیکیشن، از دیگر خصیصه‌های کوئیک هستند. مطمئنا به عنوان یک ابزار ویرایش ویدیو همه چیز تمام نمی‌توان بر روی آن حساب باز کرد، اما در حد یک اپلیکیشن موبایل بسیار کاربردی عمل می‌کند.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 260

ارسال یک دیدگاه