پاور بانک ریزر Reviewed by Momizat on . معرفی پاور بانک ریزر بسیار سریع که لپ تاپ و سایر دستگاه ها را 4 برابر سریعتر شارز میکند. شرکت ریزر یک پاوربانک‌جدید معرفی کرده است که می‌تواند انرژی مورد نیاز ل معرفی پاور بانک ریزر بسیار سریع که لپ تاپ و سایر دستگاه ها را 4 برابر سریعتر شارز میکند. شرکت ریزر یک پاوربانک‌جدید معرفی کرده است که می‌تواند انرژی مورد نیاز ل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سخت افزار » پاور بانک ریزر

پاور بانک ریزر

معرفی پاور بانک ریزر بسیار سریع که لپ تاپ و سایر دستگاه ها را ۴ برابر سریعتر شارز میکند.

شرکت ریزر یک پاوربانک‌جدید معرفی کرده است که می‌تواند انرژی مورد نیاز لپ‌تاپ‌ و سایر دستگاه‌ های شما را در مواقع مورد نیاز تأمین کند.

این پاور بان ظرفیتی معادل ۱۲۸۰۰ میلی‌آمپر ساعت دارد و برای شارژ کردن لپ‌تاپ ۱۲.۵ اینچی Blade Stealth بهینه‌سازی شده است. استفاده از این پاوربانک عمر باتری لپ‌تاپ یادشده را به بیش از ۱۵ ساعت افزایش می‌دهد. لپ‌تاپ‌هایی که از پورت یو‌اس‌بی نوع سی بهره می‌برند نیز میتوانند از این پاور بانک استفاده کنند. این پاوربانک‌ دو پورت یواس‌بی نوع A نیز دارد که امکان شارژ سه گوشی موبایل را به‌طور هم‌زمان فراهم می‌کند. قابلیت شارژ سریع این محصول باعث می‌شود تا در ازای ۲ ساعت شارژ شدن، بتواند به مدت ۶ ساعت شارژ مورد نیاز لپ‌تاپ Blade Stealth را تأمین کند.

این پاوربانک از ماه مارس وارد بازار شده و قیمت ان ۱۴۹.۹۹ دلار است.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

3