گوشیهای آیفون توسط سازمان سیا کنترل میشود. Reviewed by Momizat on . ویکی لیکس: سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) سالهاست امکان نفوذ مخفیانه به گوشیهای آیفون، نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی آنها و در نتیجه نفود بر این نوع گوشی ها را در ویکی لیکس: سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) سالهاست امکان نفوذ مخفیانه به گوشیهای آیفون، نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی آنها و در نتیجه نفود بر این نوع گوشی ها را در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آموزش » هک و امنیت » گوشیهای آیفون توسط سازمان سیا کنترل میشود.

گوشیهای آیفون توسط سازمان سیا کنترل میشود.

ویکی لیکس: سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) سالهاست امکان نفوذ مخفیانه به گوشیهای آیفون، نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی آنها و در نتیجه نفود بر این نوع گوشی ها را در اختیار دارد.

سازمان سیا با نصب نرم افزار آسمان شب (NightSkies) در گوشی های آیفون و فعالیت بی سر و صدای آن، می تواند اختیار کامل گوشی را در دست بگیرد.
سیا با استفاده از این نرم افزار، امکان دانلود بر و آپلود فایل از گوشی قربانی را خواهد داشت و به عنوان مثال می تواند از جزئیات دفترچه تلفن، پیامک ها، فهرست تماس ها، سوابق وبگردی، متادیتای ایمیل ها و ویدئوهای تماشا شده در تارنمای یوتیوب آگاه شده و دستورهای لازم را به این نرم افزار ارسال نماید.
نرم افزار آسمان شب به گونه ای طراحی شده که به صورت دستی در آیفون های نو نصب شود.
اگر قربانی از اپلیکیشن های تحت نظارت سازمان سیا  مانندMobileSafari)، (MobileMail)،( (MobileMaps) و … استفاده نکند، ممکن است که جاسوسی از وی امکان پذیر نباشد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

دیدگاه (23)

ارسال یک دیدگاه

7