ایسر از نخستین لپ تاپ مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس رونمایی کرد Reviewed by Momizat on . لپ تاپ TravelMate Spin B1 شرکت ایسر یکی نخستین لپ تاپ های مجهز به ویندوز 10 اس است. لپ تاپ TravelMate Spin B1 دارای بدنه ای زمخت با نمایشگر 11.6 اینچی HD مجهز ب لپ تاپ TravelMate Spin B1 شرکت ایسر یکی نخستین لپ تاپ های مجهز به ویندوز 10 اس است. لپ تاپ TravelMate Spin B1 دارای بدنه ای زمخت با نمایشگر 11.6 اینچی HD مجهز ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بررسی و مقایسه » ایسر از نخستین لپ تاپ مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس رونمایی کرد

ایسر از نخستین لپ تاپ مبتنی بر ویندوز ۱۰ اس رونمایی کرد

لپ تاپ TravelMate Spin B1 شرکت ایسر یکی نخستین لپ تاپ های مجهز به ویندوز ۱۰ اس است.

لپ تاپ TravelMate Spin B1 دارای بدنه ای زمخت با نمایشگر ۱۱.۶ اینچی HD مجهز به فناوری لمسی فشاری است که از کیبرد جزیره ای مقاوم در برابر نفوذ آب تا حدود ۳۰۰ گرم بهره می برد.

 لولاهای «تراولمِیت اسپین بی ۱» هم به گونه ای طراحی شده اند که امکان چرخش ۳۶۰ درجه ای نمایشگر را مهیا کنند. از همین رو می توان از دستگاه در حالت های مختلف لپ تاپ و یا تبلت استفاده کرد.

این محصول از پردازنده سلرون اینتل، ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی، حافظه رم ۴ گیگابایتی و ماژول دو بانده ۲×۲ MIMO 802.11ac بهره می برد. همچنین کمپانی سازنده مدعی شده که باتری لپ تاپ مورد اشاره قادر است تا ۱۳ ساعت انرژی لازم این دستگاه را مهیا کند.

این محصول به بلوتوث ۴.۰، پورت USB 3.0، پورت USB 2.0 و HDMI نیز مجهز است این محصول قرار است تا یک ماه دیگر و با قیمت ۲۹۹ دلار به بازار عرضه شود که از نخستین لپ تاپ های مجهز به ویندوز ۱۰ اس است

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

دیدگاه (22)

ارسال یک دیدگاه

1