تاریخ برگزاری مراسم WWDC 2017 مشخص شد Reviewed by Momizat on . این مراسم از تاریخ ۱۵ خردادماه شروع خواهد شد و تا ۱۹ خرداد هم ادامه خواهد داشت. اپل تا مدتی دیگر کنفرانس سالانه WWDC را برگزار می‌کند. این شرکت دعوت نامه‌های شر این مراسم از تاریخ ۱۵ خردادماه شروع خواهد شد و تا ۱۹ خرداد هم ادامه خواهد داشت. اپل تا مدتی دیگر کنفرانس سالانه WWDC را برگزار می‌کند. این شرکت دعوت نامه‌های شر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تاریخ برگزاری مراسم WWDC 2017 مشخص شد

تاریخ برگزاری مراسم WWDC 2017 مشخص شد

این مراسم از تاریخ ۱۵ خردادماه شروع خواهد شد و تا ۱۹ خرداد هم ادامه خواهد داشت.

اپل تا مدتی دیگر کنفرانس سالانه WWDC را برگزار می‌کند. این شرکت دعوت نامه‌های شرکت در این مراسم را ارسال کرد و مشخص شد که WWDC 2017 در تاریخ ۱۵ خرداد ماه برگزار می‌شود و تا ۱۹ خرداد هم ادامه خواهد داشت. چند وقت پیش شایعه شده بود که اپل قصد دارد آیفون جدید را در این مراسم معرفی کند. آیفون ۸ یکی از محصولات پر سر و صدای اپل در چند گذشته بوده و به همین دلیل خیلی‌ها دوست دارند آن را زودتر مشاهده کنند.

البته در این کنفرانس بیش از پیش به ویژگی‌های جدید دو سیستم عامل iOS و macOS پرداخته خواهد شد. حتی احتمال دارد که نسخه جدید برنامه Workflow هم معرفی شود. بعید نیست با به‌روزرسان‌های WatchOS و tvOS هم مواجه بشویم.

برخی شایعات به عرضه محصولی اشاره می‌کنند که برای رقابت با آمازون اکو و گوگل هوم ساخته شده است. حالا باید منتظر منتشر شدن خبرهای بیشتر از این کنفرانس باشیم.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

1