فاش شدن تصویر سرفیس پروی جدید Reviewed by Momizat on . تصاویر سرفیس پروی جدید، قبل از رونمایی در چین منتشر شدند. بر اساس شایعات منتشر شده سرفیس پروی جدید قرار است چند روز دیگر معرفی شود .طبق اطلاعات بدست آمده قرار ا تصاویر سرفیس پروی جدید، قبل از رونمایی در چین منتشر شدند. بر اساس شایعات منتشر شده سرفیس پروی جدید قرار است چند روز دیگر معرفی شود .طبق اطلاعات بدست آمده قرار ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » فاش شدن تصویر سرفیس پروی جدید

فاش شدن تصویر سرفیس پروی جدید

تصاویر سرفیس پروی جدید، قبل از رونمایی در چین منتشر شدند.

بر اساس شایعات منتشر شده سرفیس پروی جدید قرار است چند روز دیگر معرفی شود .طبق اطلاعات بدست آمده قرار است دوم خرداد، روز رونمایی از جدیدترین مدل تبلت‌های محبوب مایکروسافت خواهد بود. اما در عین حال هنوز دو هفته هم از روزی نمی‌گذرد که مایکروسافت اعلام کرد سرفیس پرو ۵ تنها در صورتی عرضه می‌شود که «قادر به ارایه‌ی تغییرات محسوسی برای کاربران باشد.»

این ادعا طبیعتا بدون اساس مطرح نشده و همچنان می‌تواند مصداق داشته باشد؛ حتی اگر مایکروسافت در مراسمی که به‌زودی در چین برگزار می‌کند دست به معرفی یک تبلت جدید جایگزین سرفیس پرو ۴ بزند. برخی رسانه‌ها تصاویری (طرح‌های سه‌بعدی)  را هم از این تبلت جدید منتشر کرده‌اند.

نام مفید و مختصر این تبلت جدید، سرفیس پرو است و به همین دلیل هم هست که مایکروسافت صادقانه از قبل اعلام کرد سرفیس پرو ۵ در کار نیست و احتمالا به این زودی‌ها هم به بازار نمی‌آید.

به هر حال این را می‌دانیم که سرفیس پروی جدید با تعدادی لوازم جانبی از جمله کیبورد و قلم به بازار می‌آید و این لوازم جانبی در رنگ‌های متنوعی هم عرضه می‌شوند. همچنین لوازم جانبی این تبلت احتمالا قابلیت‌های جدیدی را نسبت به قلم و کیبورد سرفیس پرو ۴ خواهند داشت.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

6