فیبر نوری برای ۳ میلیون ایرانی! Reviewed by Momizat on .   استفاده 3 میلیون خانوار ایرانی از اینترنت فیبر نوری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال ۳ میلیون خانوار ایرانی، اینترنت بر بستر فیبرنوری می گ   استفاده 3 میلیون خانوار ایرانی از اینترنت فیبر نوری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال ۳ میلیون خانوار ایرانی، اینترنت بر بستر فیبرنوری می گ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اینترنت و شبکه » فیبر نوری برای ۳ میلیون ایرانی!

فیبر نوری برای ۳ میلیون ایرانی!

 

استفاده ۳ میلیون خانوار ایرانی از اینترنت فیبر نوری

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال ۳ میلیون خانوار ایرانی، اینترنت بر بستر فیبرنوری می گیرند. در سال ۹۵ یک میلیون پورت فیبرنوری برای منازل کشیده شد و امسال این رقم تا سه برابر افزایش خواهد یافت و ۳ میلیون خانوار ایرانی می توانند از اینترنت بر بستر فیبرنوری استفاده کنند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ایجاد یکصد هزار اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در کشور توسط شرکت مخابرات ایران، گفت: فضای مجازی پیشران توسعه کشور است و با توجه به شدت رشد تقاضا برای استفاده از فضای مجازی در کشور، مخابرات باید زیرساخت توسعه این بخش را فراهم کند.

قنبری افزود: بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور باید بزرگ شود و هرچه تعداد بازیگران این بخش افزایش یابد، به بزرگتر شدن اندازه بازار کمک خواهد کرد. در این راستا شرکت مخابرات ایران با تدوین برنامه تحول ۵ ساله، برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی کرده است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

4