گوگل ارزشمندترین برند جهان Reviewed by Momizat on . گوگل برای دومین سال پیاپی، ارزشمندترین برند جهان نام گرفت؛ #اپل در رده دوم قرار گرفت. موسسه تحلیلی Kantar Millward Brown اخیراً در گزارش تازه خود این موضوع را ا گوگل برای دومین سال پیاپی، ارزشمندترین برند جهان نام گرفت؛ #اپل در رده دوم قرار گرفت. موسسه تحلیلی Kantar Millward Brown اخیراً در گزارش تازه خود این موضوع را ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گوگل ارزشمندترین برند جهان

گوگل ارزشمندترین برند جهان

گوگل برای دومین سال پیاپی، ارزشمندترین برند جهان نام گرفت؛ #اپل در رده دوم قرار گرفت.


موسسه تحلیلی Kantar Millward Brown اخیراً در گزارش تازه خود این موضوع را اعلام کرده است

دیروز جدولی از با ارزشترین برند های دنیا منتشر کردیم که نحوه رتبه بندی آن سؤال هایی را برای کاربران به وجود آورد. در همین راستا شاید توضیح چند موضوع به شفاف شدن مساله کمک کند

رتبه بندی برندها توسط شرکت های مختلفی صورت می پذیرد. رتبه بندی که پیش از این منتشر کردیم توسط مجموعه BrandZ انجام شده بود. این مجموعه بزرگترین پایگاه اطلاعاتی ارزش سنجی نام های تجاری در جهان است که خود زیرمجموعه شرکت تحقیقات بازار Kantar Millward Brown به شمار می رود.

یکی دیگر از رتبه بندی های قابل اتکا، توسط نشریه Forbes ارائه می شود، که لیست مربوط به سال ۲۰۱۷ آن در تصویر این مطلب قابل مشاهده است.

در لیست فوربز اپل در جایگاه نخست قرار دارد و در لیست برندز، گوگل رتبه اول را به خود اختصاص داده است. اما این اختلاف از کجا ناشی می شود؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که فوربز در رتبه بندی خود تنها اطلاعات مالی شرکت ها را دخیل می کند و از سوی دیگر برندز برای تهیه لیست خود وضعیت اقتصادی مجموعه ها را با نظرات کاربران در مورد هر برند، ترکیب می نماید و سپس رتبه بندی را ارائه می دهد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

7