رکورد تلگرام در ایران شکسته شد Reviewed by Momizat on . هر ایرانی به طور متوسط عضو 18 کانال تلگرامی است ?بر اساس آمارهای موجود، حدود 40 میلیون حساب کاربری ایرانی و بیش از 555 هزار کانال فارسی زبان در اپلیکیشن تلگرام هر ایرانی به طور متوسط عضو 18 کانال تلگرامی است ?بر اساس آمارهای موجود، حدود 40 میلیون حساب کاربری ایرانی و بیش از 555 هزار کانال فارسی زبان در اپلیکیشن تلگرام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اینترنت و شبکه » رکورد تلگرام در ایران شکسته شد

رکورد تلگرام در ایران شکسته شد

هر ایرانی به طور متوسط عضو ۱۸ کانال تلگرامی است

?بر اساس آمارهای موجود، حدود ۴۰ میلیون حساب کاربری ایرانی و بیش از ۵۵۵ هزار کانال فارسی زبان در اپلیکیشن تلگرام فعال هستند.

?کانال های مذکور از سال ۹۴ تا کنون نزدیک به ۱.۱ میلیارد مطلب منتشر کرده اند که در مقایسه با ۱.۲ میلیارد مطلب وبسایت های فارسی زبان (از ابتدای راه اندازی وب فارسی)، آمار قابل توجهی محسوب شده و احتمالاً تا آخر مهر ماه، از سایت های اینترنتی پیشی خواهند گرفت.

?بیش از ۲۰ هزار کانال فارسی، حداقل ۵ هزار عضو دارند و در میان مطالب منتشر شده توسط کانال ها در تلگرام، ۸۸ درصد مطلب جدید و ۱۲ درصد بازنشر از سایر کانال ها است

?تعداد اعضای کل کانال ها را در مجموع ۷۲۰ میلیون اکانت اعلام کرد که با توجه به آمار ۴۰ میلیونی حساب های کاربری در ایران، می توان گفت هر ایرانی به طور متوسط عضو ۱۸ کانال تلگرامی است.

? مطالب منتشر شده در کانال ها به طور متوسط ۱۱۲۵ بازدید داشته اند که سهم هر ایرانی ۳۰ هزار مطلب بوده و نشان می دهد کانال های تلگرامی، موجب افزایش ۵۰۰ ساعتی سرانه مطالعه در کشور شده اند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

دیدگاه (45)

ارسال یک دیدگاه

4