افزایش ناگهانی قیمت آیفون ۸ اپل Reviewed by Momizat on . خبرهای تایید شده از افزایش ناگهانی قیمت آیفون‌های ۸ اپل حکایت دارند در حالی که حدودا یک هفته دیگر آیفون ۸ و احتمالا آیفون‌های دیگر رونمایی می‌شوند؛ در چند روز ا خبرهای تایید شده از افزایش ناگهانی قیمت آیفون‌های ۸ اپل حکایت دارند در حالی که حدودا یک هفته دیگر آیفون ۸ و احتمالا آیفون‌های دیگر رونمایی می‌شوند؛ در چند روز ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » افزایش ناگهانی قیمت آیفون ۸ اپل

افزایش ناگهانی قیمت آیفون ۸ اپل

خبرهای تایید شده از افزایش ناگهانی قیمت آیفون‌های ۸ اپل حکایت دارند

در حالی که حدودا یک هفته دیگر آیفون ۸ و احتمالا آیفون‌های دیگر رونمایی می‌شوند؛ در چند روز اخیر شایعات و خبرها پیرامون قیمت مدل‌های مختلف گوشی هوشمند جدید اپل بالا گرفته است. برآیند همه این خبرها هم یک چیز است: افزایش ناگهانی قیمت‌های مدل‌های مختلف آیفون‌های بعدی اپل.

تقریبا به طور قطعی می‌دانیم هفته آینده سه مدل آیفون معرفی می‌شود: آیفون ۸، آیفون ایکس یا X و آیفون ادیشن که مخصوص سالگرد ۱۰ سالگی معرفی این گوشی هوشمند است.

همین‌طور؛ با تجربه‌های قبلی که از اپل سراغ داریم؛ قابل حدس بود که آیفون ادیشن بسیار گران‌تر و البته با امکانات وسیع‌تری باشد. از سوی دیگر؛ سامسونگ گلکسی نوت ۸ را دو هفته پیش معرفی کرد و باز هم از قیمت آن اطلاع داریم. گلکسی نوت ۸ قیمتی حدود ۹۵۰ دلار دارد.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

دیدگاه (191)

ارسال یک دیدگاه

1