گوگل هم اپلیکیشن‌های ایرانی را حذف کرد Reviewed by Momizat on . بعد از اپل اینبار تحریم‌ گوگل برای کسب وکارهای ایرانی .دسترسی بیش از ۳۰ هزار حساب به گوگل آنالیتیکس مسدود شد به نظر می‌رسد دامنه تحریم‌های فناوری علیه کاربران ا بعد از اپل اینبار تحریم‌ گوگل برای کسب وکارهای ایرانی .دسترسی بیش از ۳۰ هزار حساب به گوگل آنالیتیکس مسدود شد به نظر می‌رسد دامنه تحریم‌های فناوری علیه کاربران ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گوگل هم اپلیکیشن‌های ایرانی را حذف کرد

گوگل هم اپلیکیشن‌های ایرانی را حذف کرد

بعد از اپل اینبار تحریم‌ گوگل برای کسب وکارهای ایرانی .دسترسی بیش از ۳۰ هزار حساب به گوگل آنالیتیکس مسدود شد

به نظر می‌رسد دامنه تحریم‌های فناوری علیه کاربران ایرانی در حال افزایش است. بعد از آنکه هفته گذشته اپل ده‌ها اپلیکیشن کسب وکارهای ایرانی (متعلق به بخش خصوصی) را از روی فروشگاه نرم‌افزار خود حذف کرد حالا ظاهرا نوبت به گوگل پلی رسیده که برخی اپلیکیشن‌های مشهور در زمینه تاکسی آنلاین را حذف کند. هم اکنون اپلیکیشن‌های اسنپ، تپسی و اسنپ‌فود از جمله برنامه‌هایی هستند که از جمعه از روی پلی استور گوگل حذف شده‌اند.

در مورد گوگل البته اوضاع به اندازه اپل نگران‌کننده نیست و کاربران ایرانی این امکان را دارند تا از طریق فروشگاه‌های نرم‌افزار جایگزینی مثل کافه بازار، مایکت و… به اپلیکیشن‌های ایرانی دسترسی داشته باشند. با این حال بسیاری از کاربران ایرانی بر این موضوع اتفاق نظر دارند که نتیجه این تحریم‌های جدید در حوزه فناوری نه دولت ایران بلکه مردم و به خصوص بخش خصوصی و استارت‌آپ‌ها هستند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

6