خرابی اسپیکر آیفون X با زیاد کردن ولوم Reviewed by Momizat on .   خریداران آیفون 10 یا آیفون X از خرابی اسپیکر این گوشی با زیاد کردن ولوم گوشی خبر دادند. کاربران در رددیت و مک رامرز نوشتند اسپیکر بالای گوشی که از آن مکا   خریداران آیفون 10 یا آیفون X از خرابی اسپیکر این گوشی با زیاد کردن ولوم گوشی خبر دادند. کاربران در رددیت و مک رامرز نوشتند اسپیکر بالای گوشی که از آن مکا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » خرابی اسپیکر آیفون X با زیاد کردن ولوم

خرابی اسپیکر آیفون X با زیاد کردن ولوم

 

خریداران آیفون ۱۰ یا آیفون X از خرابی اسپیکر این گوشی با زیاد کردن ولوم گوشی خبر دادند.

کاربران در رددیت و مک رامرز نوشتند اسپیکر بالای گوشی که از آن مکالمه نیز صورت می‌گیرد، در صورت ازدیاد ولوم، باعث ویز ویز کردن اسپیکر شده و در نهایت صوت ناهنجار و صدای شکسته از آن خارج می‌شود.

یکی از کاربران نوشت وقتی قصد شنیدن آهنگ روی اسپیکر را داشت و صدای آن را بالا برد، صدای ناهنجار و صوت شکسته را شنید و مجبور به کم کردن ولوم شد.

اغلب کاربرانی که با مشکل مشابه مواجه شده‌اند می‌گویند بالا بردن ولوم از ۵۰ درصد به بالا باعث برو شکستگی صدا می‌شود و این بار مشکل نرم افزار نبوده، بلکه سخت افزاری است.

این گزارش بعد از انتشار گزارش افتادن خط سبز رنگ روی نمایشگر نشان می‌دهد تعداد مشکلات گوشی جدید در مقایسه با آیفون‌های جدیدی که هر سال به بازار می‌آید زیاد بوده و به همین خاطر به طور سنتی کاربران حرفه‌ای و آیفون‌بازان همیشه روی سری اس / S یا پلاس آیفون سرمایه‌گذاری می کنند تا مشکلات این چنینی را نداشته باشند و بنابراین خرید آیفون ایکس مقرون به صرفه نیست.

 

 

۵۶۵۶

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

4