تون،ارز دیجیتال مخصوص تلگرام Reviewed by Momizat on . تلگرام هم ارز دیجیتال مخصوص خود را معرفی می کند: تون به نظر می رسد، تلگرام قصد دارد یک ICO ایجاد کند و با تکیه بر ۱۸۰ میلیون کاربری که روزانه ۷۰ میلیارد پیام به تلگرام هم ارز دیجیتال مخصوص خود را معرفی می کند: تون به نظر می رسد، تلگرام قصد دارد یک ICO ایجاد کند و با تکیه بر ۱۸۰ میلیون کاربری که روزانه ۷۰ میلیارد پیام به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تون،ارز دیجیتال مخصوص تلگرام

تون،ارز دیجیتال مخصوص تلگرام

تلگرام هم ارز دیجیتال مخصوص خود را معرفی می کند: تون

به نظر می رسد، تلگرام قصد دارد یک ICO ایجاد کند و با تکیه بر ۱۸۰ میلیون کاربری که روزانه ۷۰ میلیارد پیام به آنها می‌رسد، ارز دیجیتال و رمزنگاری‌شده‌ی اپن‌سورس خود با نام «تون» را معرفی کند. (شبیه بیت‌کوین)
TON: Telegram Open Network

همواره این سوال مطرح بود که که با وجود هزاران ارز رمزنگاری‌شده‌ی موجود، چرا تلگرام با این همه محبوبیت و مخاطب، ارز دیجیتالی برای خودش رونمایی نمی‌کند تا هم برای خودش سودآور باشد و هم تبادلات پولی و خریدهای تحت تلگرام (و حتی تحت وب) را تسهیل کند. چیزی شبیه ریپل که در یک هفته اخیر ارزشش ۶ برابر شد.

اما بنظر می رسد تلگرام در صدد این کار است و منظور دوروف از درآمدزا شدن تلگرام در سال ۲۰۱۸، این مساله است نه تیتر «تلگرام پولی خواهد شد» که سایت‌ها و کانال‌های زرد نوشتند!

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

8