اینستاگرام و تلگرام تا چه زمان فیلتیر میمانند؟ Reviewed by Momizat on . زمان پایان یافتن فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام مشخص شد و شاید تلگرام برای همیشه از دسترس خارج شود. یک منبع آگاه، با اشاره به فیلترینگ ایجاد شده برای اینستاگرام و زمان پایان یافتن فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام مشخص شد و شاید تلگرام برای همیشه از دسترس خارج شود. یک منبع آگاه، با اشاره به فیلترینگ ایجاد شده برای اینستاگرام و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اینستاگرام و تلگرام تا چه زمان فیلتیر میمانند؟

اینستاگرام و تلگرام تا چه زمان فیلتیر میمانند؟

زمان پایان یافتن فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام مشخص شد و شاید تلگرام برای همیشه از دسترس خارج شود.

یک منبع آگاه، با اشاره به فیلترینگ ایجاد شده برای اینستاگرام و تلگرام و در پاسخ به این پرسش که فیلترینگ تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟، گفت: فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلیل وجود نداشتن نمونه مشابه داخلی، موقتی است و انتظار می‌رود تا محدودیت‌های ایجاد شده برای اینستاگرام تا چند هفته آینده از بین برود و اینستاگرام در وضعیت نرمال قرار بگیرد. البته فیلترینگ هوشمند برای این شبکه اجتماعی به صورت جدی دنبال و در نظر گرفته می‌شود.

وی درباره تلگرام اظهار داشت: مسئولان مجموعه تلگرام با مقامات ایرانی همکاری نکرده‌اند و مشکل در عبور از خطر قرمز ایران توسط یک پیام رسان بیگانه با تعداد زیاد کاربر ایرانی است. انتظار بر این است که پیام رسان تلگرام با وجود نمونه‌های داخلی مناسب و امن حتی نمونه‌های خارجی، به صورت دائمی فیلتر و از دسترس خارج شود. توصیه می‌کنیم مردم از شبکه‌های اجتماعی داخلی مانند سروش استفاده کنند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

9