عذرخواهی جهرمی برای مشکلات ایجاد شده برای کسب و کارهای اینترنتی Reviewed by Momizat on . محمدجواد آذری جهرمی از کسانی که درآمد خود را به خاطر فیلتر شدن تلگرام و اینستاگرام از دست داده و متضرر شده اند عذر خواهی کرد. در پی اعتراضات مردمی ، اینستا گرام محمدجواد آذری جهرمی از کسانی که درآمد خود را به خاطر فیلتر شدن تلگرام و اینستاگرام از دست داده و متضرر شده اند عذر خواهی کرد. در پی اعتراضات مردمی ، اینستا گرام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » عذرخواهی جهرمی برای مشکلات ایجاد شده برای کسب و کارهای اینترنتی

عذرخواهی جهرمی برای مشکلات ایجاد شده برای کسب و کارهای اینترنتی

محمدجواد آذری جهرمی از کسانی که درآمد خود را به خاطر فیلتر شدن تلگرام و اینستاگرام از دست داده و متضرر شده اند عذر خواهی کرد.

در پی اعتراضات مردمی ، اینستا گرام و تلگرام فیلتر شد که در حال حاضر بسیاری از کسب وکارهای نوپا و استارتاپی فعالیت‌های خود را مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های خارجی مانند تلگرام و اینستاگرام انجام می‌دهند دچار مشکل شده اند و درآمد خود را از دست داده اند.

اما در روزهای اخیر به دلیل ناآرامی‌های ایجاد شده، این شبکه‌ها از دسترس کاربران خارج شده‌ و فیلتر شده‌اند. البته وزیر ارتباطات این شرایط را موقتی دانسته و فیلترینگ دائمی پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرده است.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه توئیتر خود با اشاره به مشکلات ایجادشده برای کسب‌وکارهایی که فعالیت آنها مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی است، نوشت:

یکی از جهت‌گیری‌های دولت برای حل معضل بیکاری، توسعه کسب‌وکارهای نوپا و تقویت فضای مجازی بوده و خواهد بود. وظیفه دارم از صدها هزار هموطن عزیزی که به دلیل شرایط اخیر متضرر شده‌اند عذرخواهی کنم. با بازگشت آرامش در حال مذاکره با شورای امنیت کشور برای رفع محدودیت‌ها هستیم.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

4