اولین تصاویر منتشر شده از نوکیا ۶ Reviewed by Momizat on .   کمپانی نوکیا قصد دارد تا ساعاتی دیگر از تازه ترین محصول خود یعنب نوکیا 6 مدل 2018 رونمایی کند اما پیش از رونمایی عکسهای واقعی این گوشی لو رفته است. از جم   کمپانی نوکیا قصد دارد تا ساعاتی دیگر از تازه ترین محصول خود یعنب نوکیا 6 مدل 2018 رونمایی کند اما پیش از رونمایی عکسهای واقعی این گوشی لو رفته است. از جم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اولین تصاویر منتشر شده از نوکیا ۶

اولین تصاویر منتشر شده از نوکیا ۶


 

کمپانی نوکیا قصد دارد تا ساعاتی دیگر از تازه ترین محصول خود یعنب نوکیا ۶ مدل ۲۰۱۸ رونمایی کند اما پیش از رونمایی عکسهای واقعی این گوشی لو رفته است.

از جمله مهم‌ترین تغییراتی که انتظار می‌رود در این به‌روزرسانی شاهد آن باشیم، می‌شود به استفاده از چیپست اسنپدراگون سری ۶۰۰، افزایش حافظه اجرایی و هم‌چنین ارتقا حافظه داخلی به ۶۴ گیگابایت اشاره کرد. گفته می‌شود سایر مشخصات نسخه ۲۰۱۸ نوکیا ۶ مشابه با نسل پیشین باشد.

به تازگی تصاویری واقعی از این هندست منتشر شده که نشان‌دهنده این موضوع است که در نوکیا ۶ نسخه ۲۰۱۸ نباید انتظار تغییرات بنیادین در طراحی را داشته باشیم. همان‌طور که در تصاویر مشخص است در کناره‌ بخش‌هایی مثل دوربین، سنسور اثر انگشت و هم‌چنین فریم فلزی گوشی از نواری رنگی استفاده شده که زیبایی این اسمارت‌فون را دو چندان کرده است.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

6