بیت کوین سقوط آزاد کرد Reviewed by Momizat on . به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارزش بیت‌ کوین در معاملات دیروز لوکزامبورگ نسبت به روز قبل 10 درصد و نسبت به اواسط ماه دسامبر بیش از 50 درصد کاهش یافت. بر اساس آمار به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارزش بیت‌ کوین در معاملات دیروز لوکزامبورگ نسبت به روز قبل 10 درصد و نسبت به اواسط ماه دسامبر بیش از 50 درصد کاهش یافت. بر اساس آمار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بیت کوین سقوط آزاد کرد

بیت کوین سقوط آزاد کرد

به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارزش بیت‌ کوین در معاملات دیروز لوکزامبورگ نسبت به روز قبل ۱۰ درصد و نسبت به اواسط ماه دسامبر بیش از ۵۰ درصد کاهش یافت.

بر اساس آمار و ارقامی که این خبرگزاری ارائه کرده است، قیمت بیت کوین، ارز دیجیتالی، به دلار در معاملات دیروز به حدود ۱۰ هزار دلار رسید. قیمت بیت کوین به دلار در پایان معاملات روز کاری قبل این بازار، ۱۰ درصد بیشتر از این رقم بود. این در حالی است که قیت بیت کوین در ۱۷ ماه دسامبر حدود ۱۹ هزار و ۶۶۶ دلار بود. سال گذشته، قیمت بیت کوین در برخی دیگر از بازار ها، حتی به ۲۰ هزار دلار نیز رسید.

کارشناسان می گویند، قوانین و مقررات سفت و سختی که برخی از کشورهای جهان به ویژه کره جنوبی و چین درباره معامله این نوع ارز دیجیتالی به اجرا گذاشته اند در کاهش شدید ارزش این ارز تاثیر داشته است.

در این بین مقامات دولتی کره جنوبی با زرنگی قبل از اعمال محدویت های رگولاتری ارزهای دیجیتال خود را فروختند و سود زیادی بردند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

1