۶ اسفند شاهد رونمایی از گلکسی اس ۹ باشید Reviewed by Momizat on . کمپانی سامسونگ تایید کرده که پرچمدار این شرکت یعنی گلکسی اس ۹ در تاریخ یکشنبه ششم اسفند ماه در جریان کنفرانس جهانی موبایل رونمایی می شود.  در گوشی جدید گلکسی اس کمپانی سامسونگ تایید کرده که پرچمدار این شرکت یعنی گلکسی اس ۹ در تاریخ یکشنبه ششم اسفند ماه در جریان کنفرانس جهانی موبایل رونمایی می شود.  در گوشی جدید گلکسی اس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » ۶ اسفند شاهد رونمایی از گلکسی اس ۹ باشید

۶ اسفند شاهد رونمایی از گلکسی اس ۹ باشید

کمپانی سامسونگ تایید کرده که پرچمدار این شرکت یعنی گلکسی اس ۹ در تاریخ یکشنبه ششم اسفند ماه در جریان کنفرانس جهانی موبایل رونمایی می شود. 

در گوشی جدید گلکسی اس ۹ از یک دوربین بازنگری شده استفاده می شود که احتمالا از سنسورهای ISOCELL جدید سامسونگ بهره می برند. براساس اطلاعات این سنسور جدید می تواند تصاویر با کیفیت تری در فضاهای کم نور و تاریک ارائه کند. ثبت جزئیات بیشتر، فوکوس خودکار بسیار سریع و ضبط ویدیوی Full HD با فریم ریت ۴۸۰ که می تواند ویدیوهای زیبای اسلوموشون تولید کند از دیگر مزایای این دوربین خواهد بود.

همچنین به نظر می رسد لنز این دوربین می تواند بین دیافراگم f1.5 تا f2.4 متغیر باشد و سوئیچ کند.

سامسونگ در تلاش است با ارائه یک دوربین کم نظیر، رقبایی همچون گوگل پیکسل ۲، میت ۱۰ پرو و آیفون ۱۰ را که اکنون از نظر دوربین حرف اول را می زنند از دور خارج کند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

1