تصاویر مفهومی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس لو رفت Reviewed by Momizat on . کمپانی کره ای سامسونگ قرار شده در 6 اسفند ماه از پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس رونمایی کند اما پیش از آن تصاویر این گوشی فاش شده است. بر اس کمپانی کره ای سامسونگ قرار شده در 6 اسفند ماه از پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس رونمایی کند اما پیش از آن تصاویر این گوشی فاش شده است. بر اس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » موبایل و تبلت » تصاویر مفهومی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس لو رفت

تصاویر مفهومی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس لو رفت

کمپانی کره ای سامسونگ قرار شده در ۶ اسفند ماه از پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس رونمایی کند اما پیش از آن تصاویر این گوشی فاش شده است.

بر اساس آنچه که از روی تصاویر منتشر شده میتوان تشخیص داد که پردازنده اسنپ دراگون ۸۴۵ با ۴ گیگ رم و ۶۴ گیگ حافظه داخلی برای اس ۹ و ۶ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی برای اس ۹ پلاس در نظر گرفته شده است.

روی عکس تاریخ جمعه ۱۶ فوریه درج شده است که ممکن است تاریخ رونمایی ملی در کره باشد.

براساس گزارشات منتشر شده گفته می‌شود اس ۹ و اس ۹ پلاس گران‌ترین گوشی سری اس تاریخ سامسونگ خواهند بود که قیمت پایه از ۸۰۰ دلار شروع خواهد شد.

در بخش جلویی تفاوت چندانی میان سری ۸ و سری ۹ دیده نمی‌شود و ظاهرا عقب گوشی کمی تغییر کرده است. این تفاوت در طراحی دوربین و جانمایی مجدد حسگر اثر انگشت است که در زیر و نه کنار لنز قرار گرفته است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

8