قیمت گوشی گلکسی S9 لو رفت Reviewed by Momizat on . در حالی که قرار است گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در تاریخ 6 اسفند ماه رونمایی شود اطلاعات زیادی از این پرچمدار فاش شده است. گلکسی اس 9 گرانتر از گلکسی اس 8 گلکسی S8 د در حالی که قرار است گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در تاریخ 6 اسفند ماه رونمایی شود اطلاعات زیادی از این پرچمدار فاش شده است. گلکسی اس 9 گرانتر از گلکسی اس 8 گلکسی S8 د Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » قیمت گوشی گلکسی S9 لو رفت

قیمت گوشی گلکسی S9 لو رفت

در حالی که قرار است گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در تاریخ ۶ اسفند ماه رونمایی شود اطلاعات زیادی از این پرچمدار فاش شده است.

گلکسی اس ۹ گرانتر از گلکسی اس ۸

گلکسی S8 در کشور کره جنوبی با قیمت اولیه ۹۳۵ هراز وون کره (۸۷۵ دلار) به فروش می رسد. بر اساس این گزارش قیمت نسخه پایه گلکسی S9 در محدوده ۹۵۰ تا ۹۹۹ هزار وون کره (۸۹۰ تا ۹۳۵ دلار) قرار دارد.

اما نکته جالب در این است که در ایالات متحده آمریکا پرچمداران سامسونگ قیمت کمتری دارند. قیمت پایه گلکسی S8 در این کشور برابر با ۷۵۰ دلار است که به احتمال زیاد گلکسی S9 با ۱۰ درصد افزایش قیمت نسبت به این دستگاه به فروش می رسد. در این صورت قیمت گلکسی اس ۹ بالاتر از ۸۰۰ دلار خواهد بود که آن را تبدیل به گران ترین گوشی هوشمند سری S سامسونگ می کند.

به احتمال قوی پیش فروش پرچمداران آینده سامسونگ در بازه زمانی ۲ تا ۸ مارس صورت می گیرد. گلکسی S9 در تاریخ ۲۵ فوریه در نمایشگاه MWC 2018 معرفی خواهد شد (گلکسی اس ۹ یکشنبه ۶ اسفند رونمایی می شود.). به نظر می رسد تمرکز سامسونگ بیشتر بر روی تجربه کاربری باشد چراکه طراحی این دستگاه ها تغییرات چندانی را تجربه نخواهد کرد (طراحی شیشه ای گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس در رندری جدید فاش شد).

تا به امروز اطلاعات زیادی از این دستگاه منتشر شده که برای مثال می توان به رزولوشن دوربین و دریچه دیافراگم متغیر آن ها اشاره کرد (مشخصات دوربین گلکسی S9 و S9 پلاس پیش از رونمایی رسمی لو رفت). علاوه بر اطلاعات، به تازگی ویدیویی از گلکسی S9 در اینترنت منتشر شده است (تماشا کنید؛ سامسونگ گلکسی S9 با حاشیه های بسیار کم نمایشگر). نظر شما در رابطه با قیمت گلکسی اس ۹ چیست؟

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

4