تماس تصویری با تلگرام امکانپذیر شد Reviewed by Momizat on . 0 امروزه تلگرام های غیررسمی زیادی را می بینیم که قابلیت های مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اخیراً اپلیکیشنی به نام ویدوگرام منتشر شده است که تمام 0 امروزه تلگرام های غیررسمی زیادی را می بینیم که قابلیت های مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اخیراً اپلیکیشنی به نام ویدوگرام منتشر شده است که تمام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » تماس تصویری با تلگرام امکانپذیر شد

تماس تصویری با تلگرام امکانپذیر شد

۰

امروزه تلگرام های غیررسمی زیادی را می بینیم که قابلیت های مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اخیراً اپلیکیشنی به نام ویدوگرام منتشر شده است که تمامی تصورات کاربران نسبت به قابلیت های تلگرام را تغییر داده است لذا مورد توجه بسیاری از کاربران نیز قرار گرفته است.
این اپلیکیشن دارای قابلیت های منحصربفردی از جمله تماس تصویری، پخش زنده (Live) در کانال و گروه، تلویزیون اینترنتی و … می باشد.
همچنین باید اشاره کرد تمامی قابلیت های ویدوگرام در بستر تلگرام و بصورت کاملا رایگان و امن بوده و برخلاف اپلیکیشن های مشابه، فاقد هر گونه تبلیغات است.

این برنامه ها اصولا از پلتفرم اصلی تلگرام تبعیت کرده و تنها از برخی امکانات بیشتر بهره مند می باشند. دو نمونه ای که از انواع نسخه های تلگرام در بالا ذکر شد، به صورت کاملا رایگان بوده و در دسترس عموم قرار دارد.

تا کنون هیچ گزارشی از فعالیت های مخرب این برنامه ذکر نشده است و کاربری شکایتی نداشته است. به هر حال این اپلیکیشن های مود شده گاهی ممکن است از اطلاعات کاربرانشان استفاده بنمایند.

به هر حال اگر همچنان راغب به استفاده از امکان تماس تلگرام و برقراری تماس های صوتی و تصویری با این اپلیکیشن سودمند هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از اپلیکیشن های مورد تایید شده تلگرام می باشد که علاوه بر امکانات معمول تلگرام، قادرند امکانات بسیار بی نظیر تری را برای شما فراهم نمایند.

کاربران خارجی از گوگل پلی و کاربران ایرانی از کافه بازار می توانند به این برنامه دسترسی داشته باشند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

4