ساخت تراشه های ویژه تولید بیت‌کوین توسط سامسونگ Reviewed by Momizat on . شرکت کره ای سامسونگ تراشه های رایانه ای ویژه تولید واحدهای پول مجازی همچون بیت‌کوین به بازار عرضه خواهد کرد هر چند که کارشناسان اعتقاد دارند که ین بازار فعلا من شرکت کره ای سامسونگ تراشه های رایانه ای ویژه تولید واحدهای پول مجازی همچون بیت‌کوین به بازار عرضه خواهد کرد هر چند که کارشناسان اعتقاد دارند که ین بازار فعلا من Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » ساخت تراشه های ویژه تولید بیت‌کوین توسط سامسونگ

ساخت تراشه های ویژه تولید بیت‌کوین توسط سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ تراشه های رایانه ای ویژه تولید واحدهای پول مجازی همچون بیت‌کوین به بازار عرضه خواهد کرد هر چند که کارشناسان اعتقاد دارند که ین بازار فعلا منبع درآمد مهمی برای سامسونگ نخواهد بود.

تراشه های تولید بیت کوین.

افزایش میزان فروش این تراشه ها می تواند درآمد این شرکت را افزایش دهد.

فرایند تولید واحدهای پول مجازی از جمله بیت کوین توسط خود کاربران صورت می گیرد. آنها با استفاده از رایانه های خود دست به تولید واحدهای پول مجازی مانند بیت کوین می زنند. به این فرایند استخراج (Mining) و به کاربر معدنچی یا (Miner) گفته می شود.

افزایش بهای بیت کوین و دیگر واحدهای پول مجازی در یک سال گذشته توجه‌ها را به روند تولید آنها جلب کرده است. بیت کوین هم اکنون به قیمت نزدیک به ۱۰ هزار دلار معامله می شود. این قیمت ۱۰ برابر بهای آن در همین مقطع زمانی در سال گذشته میلادی است.

سامسونگ در حالی از طرح خود برای عرضه واحدهای پول مجازی خبر می دهد که تحقیق، طراحی و تولید تراشه های رایانه ای جدید به منابع مالی زیادی نیاز دارد.

هر چند بازار تولید واحدهای پول مجازی رو به گسترش است اما کارشناسان بر این باورند که این بازار فعلا منبع درآمد مهمی برای سامسونگ نخواهد بود.

 

همچنین بخوانید:

روند سقوط قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد

بیت کوین به پایین ترین قیمت خود در یک ماه اخیر رسید: ۸۵۰۰ دلار

قیمت بیت کوین با ۳۰ درصد کاهش در هفته جاری میلادی، بزرگترین ضرر هفتگی خود از سال ۲۰۱۳ میلادی به بعد را به نمایش گذاشت.

سقوط بیت کوین به ۷۷۱۷ دلار

 

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 321

ارسال یک دیدگاه

9