عرضه آپدیت آندروید ۴.۴ کیت کت برای گلکسی اس ۴ LTE-A Reviewed by Momizat on . مدت زیادی است که آپدیت اندروید ۴.۴ کیت کت برای گلکسی اس ۴ با پردازنده Snapdragon 800 دریافت شده است اما این آپدیت برای برخی از کشورها در دسترس نبود که اکنون آپد مدت زیادی است که آپدیت اندروید ۴.۴ کیت کت برای گلکسی اس ۴ با پردازنده Snapdragon 800 دریافت شده است اما این آپدیت برای برخی از کشورها در دسترس نبود که اکنون آپد Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » عرضه آپدیت آندروید ۴.۴ کیت کت برای گلکسی اس ۴ LTE-A

عرضه آپدیت آندروید ۴.۴ کیت کت برای گلکسی اس ۴ LTE-A

مدت زیادی است که آپدیت اندروید ۴.۴ کیت کت برای گلکسی اس ۴ با پردازنده Snapdragon 800 دریافت شده است اما این آپدیت برای برخی از کشورها در دسترس نبود که اکنون آپدیت آن ها امکان پذیر شده است.
galaxy-s4-1

حال آپدیت آندروید ۴.۴ برای گلکسی اس ۴ LTE-A در منطقه شمال اروپا در کشورهای سودان، فنلاند و… دسترس قرار گرفته است. این بروزرسانی که با شماره ساخت XXUCNG3 همراه است برخی تغییرات جدید را به ارمغان آورده است این تغییرات عبارتند از بهبود قابلیت های اس ام اس, تغییر آیکن های task bar، آیکون دوربین در lock screen ,پشتیبانی از چاپ بی سیم و بسیاری تغییر دیگر.

ممکن است که این بروزرسانی برای گوشی شما امکان پذیر نباشید در این حالت جای نگرانی نیست چرا که در طی چند روز برای کل گوشی ها منتشر می شود.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

5