ماد زامبی در CALL OF DUTY در ابتدا تقریبا کنسل شده بود Reviewed by Momizat on . امروز در حریان مراسم DICE summit، آقای Mark Lamia از استدیوی Treyarch اظهار داشت که زمانی وی تقریبا ساخت ماد زامبی برای Call of Duty: World at War را متوقف کرده امروز در حریان مراسم DICE summit، آقای Mark Lamia از استدیوی Treyarch اظهار داشت که زمانی وی تقریبا ساخت ماد زامبی برای Call of Duty: World at War را متوقف کرده Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » ماد زامبی در CALL OF DUTY در ابتدا تقریبا کنسل شده بود

ماد زامبی در CALL OF DUTY در ابتدا تقریبا کنسل شده بود

2799337-7102063934-zombi

امروز در حریان مراسم DICE summit، آقای Mark Lamia از استدیوی Treyarch اظهار داشت که زمانی وی تقریبا ساخت ماد زامبی برای Call of Duty: World at War را متوقف کرده بود.

زمانی که عنوان Call of Duty: World at War در دست ساخت بود، گروه کوچکی از برنامه نویسان تنها جهت تفریح، وقت آزاد خود را صرف کار بر روی نمونه ابتدایی یک ماد نازی زامبی می کردند. زمانی که ساخت عنوان World at War وارد مراحل حساسی شد، از آنجایی که زامبی ها با جو و ستینگ فرنچایز Call of Duty سازگاری نداشتند، Lamia تصمیم گرفت که به آن گروه برنامه نویس بگوید که تلف کردن وقت را کنار بگذارند و به صورت کامل بر روی عنوان اصلی متمرکز شوند. Lamia از این عمل بعنوان “بزرگ ترین اشتباه شغلی خود یاد می کند”.

در پایان، وی کوتاه آمد و تصمیم گرفت که شخصا این ماد را تجربه کند. وی پس از تجربه دریافت که آن واقعا جذاب است و احساس کرد که می تواند به یک افزونه ارزشمند برای این سری بازی ها تبدیل شود. اما قانع کردن رهبران این فرنچایز مشکل بزرگ تری به حساب می آمد، خصوصا اینکه حتی برخی از افراد تصور می کردند که افزودن این ماد به بازی “باعث نابودی فرنچایز Call of Duty” می شود. به این جهت تیم به صورت مخفیانه و در پس زمینه کار بر روی این ماد را ادامه داد و سعی کرد که به جای تبادل نظر مستقیم با اعضای ارشد استدیو، به صورت دهان به دهان و شفاهی لذت بخش بودن ماد زامبی را به گوش آنها برساند.

اما تیم روابط عمومی و بازاریابی Call of Duty احساس می کردند که به کارگیری زامبی ها گیج کننده و از جو این فرنجایز خارج است. در سال ۲۰۰۸ آقای Lamia اظهار داشت که تلاش برای فروش یک Call of Duty Zombie مانند پریدن این فرنچایز به دهان کوسه است. به همین دلیل بود که ماد زامبی بعنوان یک نکته مخفی (easter egg) در عنوان World at War قرار داده شد و تنها کسانی که بخش تک نفره این عنوان را به اتمام رسانده بودند به آن دسترسی داشتند.

در نهایت پس از عرضه، ماد زامبی با استقبال طرفداران مواجه شد و به همین دلیل با یک پچ از حالت قفل خارج شد.

Lamia هیچ اشاره ای به Call of Duty جدیدی که توسط Treyarch در حال ساخت است نکرد اما با توجه به صحبت های ایشان با اطمینان می توان گفت که از ماد زامبی برخوردا خواهد بود.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

7