با امتیازهای ‘GROW HOME’، عنوان جدید یوبیسافت همراه شوید Reviewed by Momizat on . عناوین موفقی مانند Child of Light, Valiant Hearts: The Great War و Far Cry 3: Blood Dragon، نتیجه های طرح ابتکاری جدیدی هستند که اخیرا از سوی یوبیسافت پیاده ساز عناوین موفقی مانند Child of Light, Valiant Hearts: The Great War و Far Cry 3: Blood Dragon، نتیجه های طرح ابتکاری جدیدی هستند که اخیرا از سوی یوبیسافت پیاده ساز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » با امتیازهای ‘GROW HOME’، عنوان جدید یوبیسافت همراه شوید

با امتیازهای ‘GROW HOME’، عنوان جدید یوبیسافت همراه شوید

image_grow_home-27479-3152_0001

عناوین موفقی مانند Child of Light, Valiant Hearts: The Great War و Far Cry 3: Blood Dragon، نتیجه های طرح ابتکاری جدیدی هستند که اخیرا از سوی یوبیسافت پیاده سازی شده. این طرح به سازنده های ارشد این کمپانی اجازه می دهد که پس از کار بر روی یک عنوان بزرگ، بر روی پروژه ای کوچک تر و خلاقانه کار کنند.

حال نوبت به استدیوی Ubisoft Reflections رسیده تا پس از کار بر روی عناوین بزرگی مانند The Crew, The Division, Just Dance, Watch Dogs و Far Cry بتوانند عنوان خلاقانه خود را بسازند و نتیجه کار آنها عنوانی است به نام Grow Home.

در این بازی، بازیکنان کنترل رباتی به نام BUD را بدست می گیرند، این ربات موظف شده که سیاره خود را از خطر کمبود اکسیژن نجات دهد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

5