عدم پشتیبانی X360 و PS3 منفعت زیادی برای MASS EFFECT 4 به همراه دارد Reviewed by Momizat on . بر طبق گفته Aaryn Flynn، تصمیم BioWare منبی بر تمرکز بر روی ساخت عنوان Mass Effect 4 تنها برای کنسول های نسل جدید و PC، سود بسیاری برای گیم پلی این عنوان به همر بر طبق گفته Aaryn Flynn، تصمیم BioWare منبی بر تمرکز بر روی ساخت عنوان Mass Effect 4 تنها برای کنسول های نسل جدید و PC، سود بسیاری برای گیم پلی این عنوان به همر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » عدم پشتیبانی X360 و PS3 منفعت زیادی برای MASS EFFECT 4 به همراه دارد

عدم پشتیبانی X360 و PS3 منفعت زیادی برای MASS EFFECT 4 به همراه دارد

31149259007731361171

بر طبق گفته Aaryn Flynn، تصمیم BioWare منبی بر تمرکز بر روی ساخت عنوان Mass Effect 4 تنها برای کنسول های نسل جدید و PC، سود بسیاری برای گیم پلی این عنوان به همراه خواهد داشت.

ایشان در رابطه با نگرانی هایی که در مورد الگوبرداری نسخه جدید Mass Effect از عنوان Dragon Age Inquisition به وجود آمده، گفتند : “من اخیرا با چنین تفکراتی مواجه شده ام و فکر می کنم که حال لازم است وارد این بحث شوم و تا جایی که بتوانم در این مورد توضیح خواهم داد.”

“من فکر میکنم بدانم چنین بحث هایی از کجا سرچشمه می گیرد. در حال حاضر تمام بازی های ما از موتور Frostbite استفاده می کنند. ما قبلا گفته بودیم که Mass Effect جدید (و IP جدیدی که در حال حاضر نمی توانم در مورد آن توضیح دهم.) از برخی از تکنولوژی هایی که در Dragon Age Inquisition هم به کار گرفته شد، استفاده خواهند کرد. همچنین ما از ساخت محیط های بزرگ تر که بتوان در آنها به جست و جو پرداخت نیز لذت می بریم، پس این مورد را هم باید اضافه کرد.

“اما پس از آن، Mass Effect جدید، به جای الگو برداری از DA:I (باید) به داشته ها و موفقیت های گذشته خود متوصل شود.”

Flynn اضافه کرد: “Mako را که ما در تصاویر اولیه بازی به نمایش در آوردیم در نظر بگیرید. ما آنرا در ME1 نیز داشتیم، بازگرداندن دوباره Mako در نسخه جدید به این خاظر است که احساس می کنیم می توانیم بیشتر به آن بپردازیم و باعث تحقق گیم پلی ای که وعده داده بودیم، شویم. این هیچ ارتباطی با DA:I ندارد. در واقع، می توانم بگویم که حذف کنسول های نسل گذشته نیز بر روی اهداف کلی گیم پلی Mass Effect جدید تاثیر بیشتری نسبت به موفقیت DA:I داشته.”

ایشان در ادامه گفتند : “ما به موفقیت های DA:I افتخار می کنیم اما این اتفاق باعث نمی شود که هر عنوان دیگری که ما می سازیم از آن الگو برداری کند. هر فرنچایز به نوآوری و پیشرفت هایی که مناسبَ ــش است، نیاز دارد نه اینکه به دلیل موفقیت یک عنوان، در عناین دیگر از آن الگو برداری کرد.”

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

3