BATTLEFIELD HARDLINE احتمالا از سرویس PREMIUM پشتیبانی خواهد کرد Reviewed by Momizat on . همانطور که مطلع هستید دیروز نسخه آزمایشی بازی Battlefield Hardline برای تمام پلتفرم های بازی منتشر شد. با توجه به آیتم هایی که درون این نسخه از بازی کشف شد به ن همانطور که مطلع هستید دیروز نسخه آزمایشی بازی Battlefield Hardline برای تمام پلتفرم های بازی منتشر شد. با توجه به آیتم هایی که درون این نسخه از بازی کشف شد به ن Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » BATTLEFIELD HARDLINE احتمالا از سرویس PREMIUM پشتیبانی خواهد کرد

BATTLEFIELD HARDLINE احتمالا از سرویس PREMIUM پشتیبانی خواهد کرد

همانطور که مطلع هستید دیروز نسخه آزمایشی بازی Battlefield Hardline برای تمام پلتفرم های بازی منتشر شد. با توجه به آیتم هایی که درون این نسخه از بازی کشف شد به نظر می رسد این نسخه هم همانند دو نسخه قبلی از سرویس Premium پشتیبانی می کند.

BPACN

 

EA هنوز هیچ گونه اعلامیه رسمی در رابطه با پشتیبانی بازی از سرویس Premium منتشر نکرده است، اما به نظر می رسد این شرکت قصد دارد تا این سرویس را در این نسخه از بازی هم پیاده کند. این نظریه با توجه به برخی از آیتم های موجود در نسخه بتا بازی گفته شده است.

سرویس Premium برای اولین بار در Battlefield 3 پیاده سازی شد و از محبوبیت زیادی برخوردار شد. این سرویس اساسا همانند یک season pass عمل می کند، به طوریکه کاربران استفاده کننده از این سیستم DLC های آینده را به صورت رایگان یا با تخفیف بسیار عالی دریافت می کنند. دیگر مزایای این سرویس بهره مندی از XP های دوبرابر و آیتم های سفارشی سازی شده در بازی است.

در محتویات سفارشی درون نسخه بتا بازی، آیتم های اختصاصی برای کاربران Premium ذکر شده بود که این مورد شک ها را در رابطه با سرویس Premium دو برابر کرد.

در پایان لطفا دیدگاه خود در مورد این خبر را برای ما به اشتراک بگذارید …

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

4