Hironobu Sakaguchi خالق سری Final Fantasy جایزه GDC را از آن خود خواهد کرد Reviewed by Momizat on . امسال نیز قرار است مانند هر سال Annual Games Developers Choice Awards یا نشست سازندگان بازی های ویدویی برای انتخاب برترین ها در سان فرانسیسکو جمع شوند. حال طبق امسال نیز قرار است مانند هر سال Annual Games Developers Choice Awards یا نشست سازندگان بازی های ویدویی برای انتخاب برترین ها در سان فرانسیسکو جمع شوند. حال طبق Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » Hironobu Sakaguchi خالق سری Final Fantasy جایزه GDC را از آن خود خواهد کرد

Hironobu Sakaguchi خالق سری Final Fantasy جایزه GDC را از آن خود خواهد کرد

امسال نیز قرار است مانند هر سال Annual Games Developers Choice Awards یا نشست سازندگان بازی های ویدویی برای انتخاب برترین ها در سان فرانسیسکو جمع شوند. حال طبق خبرهایی که انتشار یافته،Hironobu Sakaguchi ، خالق سری بازی های موفق و البته پرفروش Final Fantasy یکی از عناوین این جشنواره بنام خود ثبت خواهد کرد.

او در زمان ورودش برنامه ریز این شرکت بوده که پس از مدتی با ارائه طرح Final Fantasy توانست خودش را بعنوان خالق این سری معرفی کند،جالب اینجاست که بدانید ساخت این عنوان مشروط به آن بود که درصورت عدم موفقیت این عنوان او باید از Square Enix برود. همچنین او در طول مدت کارش در این استودیو بازی های زیادی مانند Kingdom Hearts, Vagrant Story, Parasite Eve و… را ساخته است که پس از همه ی اینها استودیو اختصاصی خودش یعنی Mistwalker را در سال ۲۰۰۴ تاسیس کرد که در آنجا نیز توانست عناوین زیادی مانند Blue Dragon, Lost Odyssey, The Last Story and Terra Battle را منتشر کند.

FINAL-FANTASY-XV-crop

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

8