ناشر GRAND THEFT AUTO: امتیازهای مثبت تضمینی برای آینده بازی ها هستند Reviewed by Momizat on . در حالی که کمتر از یک هفته به عرضه عنوان جدید سازنده های Left 4 Dead یعنی Evolve باقی مانده، کمپانی Take-Two بعنوان ناشر این بازی به نشانه های اشاره دارد که خبر در حالی که کمتر از یک هفته به عرضه عنوان جدید سازنده های Left 4 Dead یعنی Evolve باقی مانده، کمپانی Take-Two بعنوان ناشر این بازی به نشانه های اشاره دارد که خبر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » ناشر GRAND THEFT AUTO: امتیازهای مثبت تضمینی برای آینده بازی ها هستند

ناشر GRAND THEFT AUTO: امتیازهای مثبت تضمینی برای آینده بازی ها هستند

m60q3s5kscwtlev8y7w1

در حالی که کمتر از یک هفته به عرضه عنوان جدید سازنده های Left 4 Dead یعنی Evolve باقی مانده، کمپانی Take-Two بعنوان ناشر این بازی به نشانه های اشاره دارد که خبر انتشار موفقیت آمیز این عنوان بر روی پلتفرم های مقصد می دهند.

آقای Strauss Zelnick مدیر این شرکت در رابطه با این موضوع می گوید : “نسخه بتای بازی ماه گذشته بر روی Xbox One عرضه شد و “صدها هزار” بازیکن را مجذوب خود کرد، به طور کلی به نظر می رسد که Evolve با استقبال خوبی مواجه شود.”

وی در ادامه درباره گیم پلی نوآورانه این عنوان صحبت کرد که در واقع به شما این اجازه را می دهد که یکی از اعضای تیمی که متشکل از چهار شکارچی است، باشید و یا بعنوان یک هیولا وارد بازی شوید : “من فکر میکنم این واقعا هیجان انگیز است و باور دارم که بازیکنان هم چنین نظری دارند، البته باید منتظر ماند و بازخوردها را دید.”

با این حال Zelnick اعتقاد دارد که Evolve عرضه موفقیت آمیزی خواهد داشت: “این عنوان با استقبال خوبی مواجه شده. معمولا، به زمان عرضه یک بازی که نزدیک می شویم حس حاصی به شما دست می دهد و با توجه به اینکه شاهد پیش خریدهای زیاد هستیم، بدیهی است که در حال حاضر این احساس برای ما بسیار مثبت است.”

بر خلاف دیگر فرنچایز های اثبات شده Take-Two از قبیل Grand Theft Auto, Borderlands, NBA 2K و Civilization عنوان Evolve یک IP جدید است، به همین دلیل در حال حاضر نمی توان موفقیت تجاری آن را تضمین شده دید. لازم است اشاره کنیم که Take-Two این بازی را در جریان حراج عناوین THQ _به دلیل ورشکستگی_ با قیمت $۱۰.۸ از این کمپانی خریداری کرد.

سیاست های Turtle Rock برای DLCهای این بازی اخیرا باعث بحث های بسیاری شده. برخی از افراد بر این عقیده هستند که استدیوی سازنده قصد دارد با این عنوان مانند یک زالو پول بازیکنان را بمکد اما Zelnick از دید متفاتی به این موضوع می نگرد، ایشان می گویند : “ما عنوانی شگفت انگیز ارائه می دهیم که کاملا ارزش پولی که طرفداران برای آن پرداخت می کنند را داشته باشد.”

در مصاحبه ای دیگر، Zelnick اذعان داشت که دریافت امتیاز و نقد و بررسی های مثبت برای Evolve اهمیت دارد. ممکن است علاقمندان به سینما گله ای از امتیازها و متای پایین یک فیلم کمدی نداشته باشند، اما گیمرها عنوانی که نقد های خوبی نداشته باشد، نمی پذیرند.

Zelnick افزود: “جوایز، امتیازها و نقد و بررسی های مثبت “تضمین کننده فروش هستند.”

وضعیت سینما با صنعت گیم بسیار متفاوت است، بعنوان مثال در سینما ممکن است فیلم شما برنده جایزه Palme d’Or (مهم ترین جایزه فستیوال فیلم کَن) شود اما این اتفاق به هیچ طریقی بر روی میزان فروش فیلم تاثیر نگذارد. وی اضافه کرد :”در مقابل حتی ممکن است یک فیلم کمدی، نقد و بررسی های بدی دریافت کند اما با استقبال مخاطبان روبرو شود.”

“اما در صنعت بازی، اگر عنوانتان در Metacritic میانگین امتیاز پایینی بگیرد، گرفتار وضعیت بدی خواهید شد. در مقابل اگر بازی ــتان امتیازهای خوبی دریافت کند، _ بعنوان مثال متای ۹۷ برای نسخه نسل جدید GTA V در وبسایت Metacritic_ تاثیر بسیاری زیادی بر روی فروش آن خواهد داشت.”

“گیمرها امتیازها را می بینند، آنها نقد و بررسی ها را می خوانند و به جوایز اهمیت می دهند و برای کیفیت ارزش قائل می شود.”

در نهایت Zelnick گفت که تمام فرنچایز های Take-Two در پی آن هستند که از نظر تجاری پیشرفت کنند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

4