PSN همین پنجشنبه به مدت سه ساعت برای تعمیرات از دسترس خارج خواهد شد! Reviewed by Momizat on . شرکتِ Sony اعلام کرد پنجشنبه همین هفته شبکه ی PSN به مدتِ سه ساعت برای تعمیرات از دسترس خارج خواهد شد. همینطور Sony تایید کرد زمانی که PSN قطع خواهد شد ممکن است شرکتِ Sony اعلام کرد پنجشنبه همین هفته شبکه ی PSN به مدتِ سه ساعت برای تعمیرات از دسترس خارج خواهد شد. همینطور Sony تایید کرد زمانی که PSN قطع خواهد شد ممکن است Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » PSN همین پنجشنبه به مدت سه ساعت برای تعمیرات از دسترس خارج خواهد شد!

PSN همین پنجشنبه به مدت سه ساعت برای تعمیرات از دسترس خارج خواهد شد!

1c97aa47d17fa99d990cbeb317925ae4683faee7

شرکتِ Sony اعلام کرد پنجشنبه همین هفته شبکه ی PSN به مدتِ سه ساعت برای تعمیرات از دسترس خارج خواهد شد. همینطور Sony تایید کرد زمانی که PSN قطع خواهد شد ممکن است دسترسی به بخش هایِ PSN Store یا خدماتِ PS Home دچار اختلال شود و بازی هایِ آنلاین با محدودیت مواجه شوند.

اطلاعیه ی کاملِ سونی به شرحِ زیر است:

“در مدت زمانی که شبکه در دستِ تعمیر است شما قادر نخواهید بود تا به PS Store و یا مدیریتِ حسابِ خود دسترسی پیدا کنید و همینطور PS Home هم غیر فعال خواهد شد. کاربرانِ PS4 تحت شرایطی می توانند در این مدت به بخشِ آنلاینِ بازی ها دسترسی داشته باشند که سیستمِ خود را بصورتِ Primary system فعال نموده اند و از قبل واردِ حسابِ SEN خود شده اند در غیر اینصورت ممکن است بخشِ آنلاین بازی ها غیر فعال شود.”

“کاربرانِ PS3 و PS Vita می توانند بصورتِ محدود به بخش هایی از PSN دسترسی داشته باشند و همینطور اگر از قبل به حساب SEN خود وارد شده اند بازیهای آنلاین برای آنها فعال خواهد بود اما در غیر اینصورت طی این مدت قادر نخواهند بود تا به حساب خود وارد شوند و بخشِ آنلاینِ بازیها را اجرا کنند.”

بنابراین کاربرانِ کنسول هایِ Sony حواسشان جمع باشد ، چون اگر می خواهند در این مدت هم به بازی کردن در بخشِ آنلاین بازی هایشان بپردازند به نکاتی که سونی اعلام کرده توجه کنند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1087

ارسال یک دیدگاه