باکس آرت بازی XENOBLADE CHRONICLES X منتشر شد Reviewed by Momizat on . به بهانه خبری که در زیر مشاهده می کنید، بدجوری هوس کردم که یک انتقاد جانانه از گیمرهای ایرانی بکنم! امیدوارم این مطلب به کسی برنخورد. با توجه به هایپ ها و سر و به بهانه خبری که در زیر مشاهده می کنید، بدجوری هوس کردم که یک انتقاد جانانه از گیمرهای ایرانی بکنم! امیدوارم این مطلب به کسی برنخورد. با توجه به هایپ ها و سر و Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » باکس آرت بازی XENOBLADE CHRONICLES X منتشر شد

باکس آرت بازی XENOBLADE CHRONICLES X منتشر شد

5439aefca7418c205acd0ed1f953c16b84cfcf95

به بهانه خبری که در زیر مشاهده می کنید، بدجوری هوس کردم که یک انتقاد جانانه از گیمرهای ایرانی بکنم! امیدوارم این مطلب به کسی برنخورد.

با توجه به هایپ ها و سر و صداهای بسیار زیاد دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One و بی توجهی تاسف آور و عجیب گیمرهای ایرانی (بر خلاف گیمرهای کشورهای دیگر) به کنسول های دوست داشتنی Nintendo، شاید نام Xenoblade Chronicles X برایتان کاملا غریبه باشد!

Xenoblade Chronicles X ادامه ای بر شاهکار Xenoblade Chronicles می باشد که در سال ۲۰۱۰ برای کنسول Wii منتشر شده بود و به دلیل محبوبیت بسیار زیاد در دنیا، به تازگی برای New Nintendo 3DS هم عرضه شده است.

باکس آرت Xenoblade Chronicles X که قرار است در سال ۲۰۱۵ برای کنسول Wii U عرضه شود، به تازگی منتشر شده است. یکی از نویسندگان و خبرنگاران دوست داشتنی وبسایت GamingBolt یعنی “Pramath” جمله زیبایی راجب این باکس آرت گفته است: “حتی اگر شما هیچ چیزی راجب شاهکار Xenoblade Chronicles X ندانید، با دیدن باکس آرت خیره کننده آن، عاشقش می شوید!”

حتی برای دوستانی که عشق متاکریتیک و نمرات منتقدان هستند، این نکته قابل ذکر است که میانگین نمرات Xenoblade Chronicles در متاکریتیک ۹۲ می باشد و سایت های معتبری مثل IGN و GameStop به این شاهکار، نمرات ۹ و ۹.۴ داده اند!

چه باور بکنید و چه باور نکنید، بازی Xenoblade Chronicles X یکی از مورد انتظارترین (اگر نگوییم مورد انتظارترین) بازی های سال ۲۰۱۵ در بین منتقدان و گیمرهای حرفه ای می باشد.

شاید وقت آن فرا رسیده تا گیمرهای ایرانی هم مثل تمام گیمرهای دنیا، نگاهی بسیار حرفه ای تر به دنیای دوست داشتنی بازی های ویدئویی و کنسول های Nintendo داشته باشند. هیچ کس قدرتمند بودن کنسول های PlayStation 4 و Xbox One را رد نمی کند، ولی در کنار این دو کنسول دوست داشتنی، خیلی حیف است که دنیای متفاوت و بسیار خلاقانه Nintendo را تجربه نکنید.

فراموش نکنیم که همین بازی سازهای ژاپنی بودند که شاهکارهای جاودانی مانند Ico ،Final Fantasy و Shadow of the Colossus را به ما هدیه کردند و ما را با خود به دنیای شگفت انگیز بازی های ویدئویی بردند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

8