۴ نکته ساده برای بهتر پاسخ‌ دادن به ایمیل‌ها در جیمیل Reviewed by Momizat on . -  موضوع را عوض کنید. با سلام در این پست قرار است روش های بهتر برای پاسخ دادن به ایمیل ها رابه  شما یاد بدیم که چه طور به آسانی به ایمیل پاسخ دهید بخش “موضوع” م -  موضوع را عوض کنید. با سلام در این پست قرار است روش های بهتر برای پاسخ دادن به ایمیل ها رابه  شما یاد بدیم که چه طور به آسانی به ایمیل پاسخ دهید بخش “موضوع” م Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آموزش » ۴ نکته ساده برای بهتر پاسخ‌ دادن به ایمیل‌ها در جیمیل

۴ نکته ساده برای بهتر پاسخ‌ دادن به ایمیل‌ها در جیمیل

–  موضوع را عوض کنید.

با سلام در این پست قرار است روش های بهتر برای پاسخ دادن به ایمیل ها رابه  شما یاد بدیم که چه طور به آسانی به ایمیل پاسخ دهید بخش “موضوع” مخفی است و شما عموما آن را تغییر نمی‌دهید و همین باعث می‌شود موضوع ایمیل ارسالی شما ظاهر خوبی نداشته باشد. با کلیک کردن بر روی فلش کوچک رو به پایین که در تصاویر زیر می‌بینید، می‌توانید موضوع ایمیل خودتان را تغییر دهید. پس از بازشدن منوی مربوطه بر روی Edit subject کلیک کنید.

۲ -بخش‌های Cc و Bcc را پر کنید.

به صورت پیش فرض این دو بخش نیز مخفی هستند. با کلیک کردن بر روی بخش To این دو گزینه نیز اضافه می‌شوند.

gmail hidden fields 640x230

 

۳- پاسخ را به همه ارسال کنید

اگر در ایمیل‌های گروهی فراموش می‌کنید که پاسخ خودتان را برای همه ارسال کنید می‌توانید به تنظیمات رفته و این گزینه را به صورت پیشفرض فعال کنید. به مسیر Setting> General> Default reply behaviour رفته و تیک گزینه ی reply all را بزنید. از این پس به جای گزینه ی reply، گزینه‌ی reply all را مشاهده خواهید کرد.

 

۴- ارسال و بایگانی کردن خودکار ایمیل‌ها

اگر شما از آن دسته افراد هستید که پس از این‌که جواب ایمیلی را ارسال کردید آن را بایگانی می‌کنید، می‌تواند با فعال کردن گزینه‌ی مربوطه در وقت خودتان صرفه جویی کنید. در مسیر Setting>General>Send & Archive با فعال کردن گزینه‌ی Show “Send & Archive” button in reply کار خودتان را ساده‌تر کنید و ضمن ارسال ایمیل آن را نیز به صورت خودکار به بایگانی اضافه کنید.

gmail reply settings 640x250

شاید این نکات بسیار پیش‌پا افتاده به نظر برسند ولی می‌توانند ارزش زیادی داشته باشند و کمک شایانی به شما بکنند.

امتیاز دهید

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1085

ارسال یک دیدگاه