آموزش ساخت و به کارگیری ایمیل های یکبار مصرف Reviewed by Momizat on . افزونه ای به نام Less Spam برای مرورگر فایرفاکس وجود دارد که امکان ساختن ایمیل یکبار مصرف در سرویس های مخصوصی را می دهد. روند کار با این سرویس را با هم پیش می ب افزونه ای به نام Less Spam برای مرورگر فایرفاکس وجود دارد که امکان ساختن ایمیل یکبار مصرف در سرویس های مخصوصی را می دهد. روند کار با این سرویس را با هم پیش می ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آموزش » آموزش ساخت و به کارگیری ایمیل های یکبار مصرف

آموزش ساخت و به کارگیری ایمیل های یکبار مصرف

افزونه ای به نام Less Spam برای مرورگر فایرفاکس وجود دارد که امکان ساختن ایمیل یکبار مصرف در سرویس های مخصوصی را می دهد. روند کار با این سرویس را با هم پیش می بریم. بعد از این که این افزونه را از لینک انتهای مرورگر نصب کردید ( در برخی ورژن ها نیاز به ریست مرورگر نیست و در برخی ورژن ها باید مرورگر را ریست کنید ) به قسمت ارسال نظر در یک سایت بروید :

 

 

در قسمتی که باید ایمیل را وارد کنید، قبل از اینکه اکانتی بسازید روی گزینه ای که در بالا مشخص شده است کلیک راست کنید و این مورد را انتخاب کنید یا دکمه Y را بزنید! تا وارد پروسه ساختن ایمیل شوید.

اینجا به شما اطلاع می دهد که ایمیلی که از پیش ساخته باشید ندارید و باید روی OK کلیک کنید تا بتوانید یک آدرس بسازید. ما بعد از کلیک کردن آن وارد صفحه زیر می شویم:

در کادر اول ایمیل اصلی تان را وارد می کنید. بعد از این، مشخص می کنید که به چه صورت این ایمیل نمایش داده شود.  در کادر بعد یکی از سرویس دهنده ها را انتخاب می کنید و بعد OK را بزنید!

حالا سرویس شما ساخته شد. باز به همان کادر برگردید و دکمه ای را که گفته بودیم مجددا فشار دهید!

به همین راحتی آدرسی برای شما ساخته شده و قرار می گیرد که هیچ گونه استفاده اسپمی از آن نخواهد شد. اگر لینک فعال سازی یا موارد مشابه نیاز باشد با توجه به این ایمیل ارسال شود به پنل ارائه دهنده می رود که به راحتی می توانید آن را بازیافت کنید.

به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از اسپم های ایمیلی، شلوغ شدن ایمیل به پیام های غیردلخواه این افزونه را نصب کنید و از آن بهره مند شوید.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1085

ارسال یک دیدگاه