قفل صفحه گوشی بدون دکمه پاور توسط نرم افزار Smart Screen On Off Reviewed by Momizat on . سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره قفل صفحه گوشی بدون دکمه پاور توسط نرم افزار Smart Screen On Off   را برای شما به سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره قفل صفحه گوشی بدون دکمه پاور توسط نرم افزار Smart Screen On Off   را برای شما به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » دانلود » اندروید » قفل صفحه گوشی بدون دکمه پاور توسط نرم افزار Smart Screen On Off

قفل صفحه گوشی بدون دکمه پاور توسط نرم افزار Smart Screen On Off

سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره قفل صفحه گوشی بدون دکمه پاور توسط نرم افزار Smart Screen On Off   را برای شما به اشتراک بگذارم امید وارم که مورد پسند شما عزیزان باشد.

 

این اپلیکیشن تقریبا تمام روش های ممکن به غیر از دکمه پاور برای خاموش و روشن کردن صفحه را در خود گردآوری کرده. به عنوان مثال، با روشن کردن حالت Shake Sensor می توانید صفحه را با لرزاندن موبایل به دفعاتی مشخص (که تعیین آن به دست خودتان سپرده شده) خاموش کنید. البته اپلیکیشن حالات دیگری را هم در بر می گیرد، مثل استفاده از حسگر مجاورت. با فعالسازی آن می توانید صفحه موبایل را با قرار دادنش روی سطح مثلا یک میز خاموش کنید، یا اینکه با قرار دادنش در جیب شاهد خاموش شدن خودکار آن باشید.

 

 

 

 

Smart Screen On Off

 

 

در این نرم افزار چندین صدا برای روشن خاموش شدن و چندین افکت نیز قرار داده شده و این باعث می شود جذابیت اپلیکیشن دو چندان شود .

این نرم افزار هیچگونه نیازی به دسترسی روت ندارد و کاملا رایگان می باشد .

 

نسخه برنامه : ۴.۰.۴ قابل اجرا در سیستم عامل اندروید
منبع

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

1