‫‏‫دانلود آپدیت های بازی Assassins Creed Syndicate Reviewed by Momizat on . سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫دانلود آپدیت های بازی Assassins Creed Syndicate   را  برای شما به اشتراک بگذا سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫دانلود آپدیت های بازی Assassins Creed Syndicate   را  برای شما به اشتراک بگذا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بازی » ‫‏‫دانلود آپدیت های بازی Assassins Creed Syndicate

‫‏‫دانلود آپدیت های بازی Assassins Creed Syndicate

 

 

Assassins Creed Syndicate یک بازی کامپیوتری در سبک ماجراجویی می باشد که در سال ۲۰۱۵ توسط استودیوی Ubisoft Quebec ساخته شده است و کمپانی Ubisoft این بازی را برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است . بازی Assassins Creed Syndicate عنوان بازی جدیدی می باشد که به تازگی منتشر شده است و روایتگر بخش جدیدی از داستان نبرد پایان ناپذیر مابین گروه اساسین ها و تمپلار های می باشد . سری اساسین کرید در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۰۷ با بازی Assassins Creed آغاز شد و از آن تاریخ ۹ عدد بازی در سری اصلی این عنوان منتشر شده است که هرکدام از این عناوین موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده اند . سری اساسین کرید در رابطه با نبردی می باشد که مابین تمپلار ها و اساسین ها در جریان است . تمپلارها بدنبال برقراری صلح و آرامش در میان مردم از طریق کنترل کردن تمام جهان می باشند ، اما اساسین ها بدنبال برقراری صلح از طریق آزادی می باشند .

سایر توضیحات : بازی Assassins Creed Syndicate در لندن و در سال ۱۸۶۸ در جریان است . در زمانی که انگلستان درگیر انقلاب صنعتی می باشد باری دیگر تمپلار ها وارد می شوند  تاکنترل تمام انگلستان را بدست گرفته و از این طریق قدرت خود را افزایش دهند . بازی باز این بار برای اولین بار در این سری کنترل دو شخصیت را بر عهده دارد ، جیکوب و ایوی فری نام شخصیت های اصلی این بازی می باشد ، این دو که دوقلو می باشند با استفاده از آموزش های که دیده اند دو کاندیدای مناسب برای روایت داستان این سری می باشند . در این بازی شما می توانید در هر لحظه با تغییر دادن شخصیت اصلی بازی کنترل شخصیت دوم را بدست گرفته و وارد ماموریت های آن شخصیت شوید و داستان بازی را از دید این شخصیت به پیش ببرید . یکی از نکات جالب این عنوان نوع گیم پلی آن می باشد سازندگان با استفاده از دو شخصیت متفاوت گبم پلی بازی را کاملا متفاوت کرده اند ، شما می توانید کنترل ایوی را بدست گرفته و بازی را بصورت مخفی کاری پیش ببرید و یا بوسیله جیکوب به قلب دشمنان هجوم برده و آنها را از پای در آورید . گرافیک این عنوان یکی از نکات قوت این بازی می باشد ، سازندگان با وسواسی خاص و دقیق این عنوان را طراحی کرده اند بطوری که لندن در این بازی دقیقا از روی لندن در سال ۱۸۶۸ ساخته شده است .

‫‏‫دانلود آپدیت های بازی Assassins Creed Syndicate

مشخصات بازی :

نام بازی : Assassins Creed Syndicate

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۶

شرکت سازنده : Ubisoft Quebec

منتشر کننده : Ubisoft Quebec

سبک بازی : ماجراجویی

نوع فایل : EXE

لینک مرتبط : Steam

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

5