افزایش ترافیک وبسایت-بک لینک Reviewed by Momizat on . سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫افزایش ترافشیک وبسایت-بک لینک  را  برای شما به اشتراک بگذارم امید وارم که مور سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫افزایش ترافشیک وبسایت-بک لینک  را  برای شما به اشتراک بگذارم امید وارم که مور Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آموزش » افزایش ترافیک وبسایت-بک لینک

افزایش ترافیک وبسایت-بک لینک

سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫افزایش ترافشیک وبسایت-بک لینک  را  برای شما به اشتراک بگذارم امید وارم که مورد پسند شما عزیزان باشد

 

نتیجه تصویری برای بک لینک

خیلی پیش میاد که ما به این فکر می‌کنیم که بعد از راه اندازی وبسایت از چه روش هایی ترافیک وبسایت رو افزایش بدیم. پست قبلی یکسری از راه ها و کانال های موجود رو توضیح داده ولی میشه از روش های دیگه هم برای ایجاد ترافیک استفاده کرد.

پخش کردن لینک از جمله کارهایی هست که شما می‌تونید بدون هیچ هزینه ای انجامش بدید. شرکت کردن در فروم های مختلف و معرفی کردن وبسایت و قرار دادن لینک وبسایت و دعوت از افراد فروم برای بازدید از وبسایت شما.

گرفتن بک لینک از وبسات های مختلف. خیلی ها بعد از رسیدن به این راه به این فکر می‌کنن که برن و مثلا ۲۰۰۰هزارتا بک لینک بگیرن و با این کار هم ترافیک داشته باشن هم نتایج سرچشون خوب بشه. اما نه! به همین راحتی ها هم نیست.

برای اینکه بتونید بک لیک خوب بگیرید و نتایج سرچ شما بهتر بشه باید تو مرحله اول محتوای با کیفیت تولید کنید. شاید بگید بک لینک چه ربطی به محتوا داره!. گرفتن بک لینک از ۲۰۰۰هزار وبسایت بی کیفیت و سطح پایین هیچ ارزشی برای شما نداره. باید به فکر این باشید که با وبسایت های با قدرت و با کیفیت کار کنید.

پس برای اینکه بتوند با وبسایت های با کیفیت همکاری داشته باشید باید محتوای وبسایت شما قوی باشه. اینجوری هم ترافیک رو افزایش میدید هم ترافیک ورودی شما بیشتر توی وبسایت می‌مونه هم گوگل به اهمیت بیشتری به ۲تا بک لینک با کیفیت میده تا ۲۰۰۰هزارتا بک لینک بدردنخور.

پول درآوردن آسون شده !

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

ارسال یک دیدگاه

7