نحوه ری استارت و رفع هنگ در گوشی های باتری داخلی Reviewed by Momizat on . سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫نحوه ری استارت و رفع هنگ در گوشی های باتری داخلی را  برای شما به اشتراک بگذار سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫نحوه ری استارت و رفع هنگ در گوشی های باتری داخلی را  برای شما به اشتراک بگذار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سخت افزار » نحوه ری استارت و رفع هنگ در گوشی های باتری داخلی

نحوه ری استارت و رفع هنگ در گوشی های باتری داخلی

سلام به همه کاربران سایت پی سی نیوز در این پست قرار داریم مطلاب بروز شده درباره ‫‏‫نحوه ری استارت و رفع هنگ در گوشی های باتری داخلی را  برای شما به اشتراک بگذارم امید وارم که مورد پسند شما عزیزان باشد

رفع هنگ گوشی های اندرویدی

ریست اجباری گوشی های آی فون :

نگه داشتن کلید پاور و Home تا زمانی که گوشی خاموش شود و به صورت معمول دوباره روشن شود.

 مدل های اندرویدی برند های سامسونگ, ال جی, هووای, ایسوس :

فقط نگه داشتن کلید پاور تا زمانی که گوشی خاموش شود و مجددا به صورت معمول روشن شود.

 مدل های اندرویدی برند های سونی و HTC :

نگه داشتن کلید های پاور و دکمه زیاد کننده صدا به صورت هم زمان تا گوشی خاموش شود. در صورت نیاز برای دوباره روشن شدن گوشی هم کلید پاور را یک باردیگر بزنید.

نکته: بعضی از گوشی های سونی یه دکمه ریست اختصاصی دارند.  به طور مثال در گوشی Z2 دقیقا درطرف راست اسلات سیم کارت قرار‌ دارد .

 برند های موتورولا و نوکیا سری لومیا :

نگه داشتن کلید پاور و کم کننده صدا تا زمانی که گوشی خاموش شود.  و سپس اگر گوشی به صورت اتوماتیک ریست و روشن نشد باید آن را به صورت دستی روشن کنید.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1093

دیدگاه (23)

ارسال یک دیدگاه

3